"> آنچه باید قبل از حمل اثاثیه منزل بدانید؟ اتوبار تهران | موسسه حمل و نقل تهران باربر
اتوبار و باربری تهران باربر/ شبانه روزی/ تمام نقاط/ وانت/ نیسان/ خاور/ 44365969
تماس با ما

1) اگر کف خانه جدیدتان با موکت پوشیده شده است، روی سطح موکت را پلاستیکی ضخیم و بزرگ پهن کنید تا به هنگام اسباب کشی و جابه جایی کثیف نشود.

2) تا حد امکان هیچ وسیله ای را – اعم از بزرگ یا کوچک – بدون جعبه و یا لااقل بسته بندی و ایجاد پوشش با مقوا و یا هر چیز دیگری مانند آن جابه جا نکنید؛ زیرا قرار گرفتن آنها به خصوص لوازم بزرگ در کنار هم در وسیله نقلیه مخصوص اسباب کشی بدون هرگونه پوششی ، احتمال آسیب رسیدن به ظاهر وسایل را افزایش می دهد.

3) کلیه اسباب و اثاثیه خانه، حتی لوازمی که در محل قبلی همواره در جعبه های مخصوص بسته بندی بوده اند را باز کرده و پس از تمیز کردن و زدودن خاک و غبار و بازدید آنها( به لحاظ وجود حشراتی مانند سوسک و غیره) به طور مجدد بسته بندی کرده و به محل جدید حمل کنید. خانه جدید را قبل از هر کاری تمییز نمایید، زیرا ممکن است در غیر این صورت، با همه تمهیداتی که برای مبارزه با حشرات در خانه جدید اندیشیده اید، حشرات و یا تخم آنها را از طریق وسایل به این محل منتقل کنید.

۴) یخچال را خالی کنید، هزینه باربری تهران باربر بسیار کم است و یخچال های یک بار مصرف را به طور رایگان در اختیار مشتریان قرار می دهد، شما یک روز قبل از شروع اسباب کشی، سعی کنید کف آشپزخانه را خالی نمایید و یخچال را از پریز بکشید و اجازه دهید به طور کامل یخ های آن آب شود، سپس به طور کامل وسایل داخل آن را خالی نمایید و با دستمال خشک نمایید، با این کار روز اسباب کشی کف آشپزخانه خشک شده و یخچال نیز آماده ی جا به جایی است.