اسباب کشی و جعبه ها

درباره جابجایی وسایل

اگر شما در حال نقل مکان و اسباب کشی به منزل جدید هستید یا فقط می خواهید چیدمان اثاثیه خود را تغییر دهید،لازم است که شما خودتان اسباب سنگین را جا به جا کنید . استخدام یک حرفه ای از یک شرکت بارگیری ممکن است بسیار هزینه  داشته باشد در حالیکه کمک خواستن از دوستان غیر ممکن نیست به خصوص اگر شما عجله داشته باشید .

اتوبار مرزداران

چندین روش است که می تواند به شما در انجام دادن جابه جایی کمک کند

برآورد(ارزیابی) اثاثیه 

اول از همه (ابتدا)با ارزیابی شکل، وزن و اندازه ی اثاثیه شروع کنید . اگر که لازم است که اسباب خود را از بین در ،راهرو باریک یا پلکان عبور دهید اندازه بگیرید و برآورد کنید که بهترین راه برای حمل اسباب چیست.

جا به جایی اسباب متصل 

همه ی کشوها ، کمد و قفسه را خالی کنید کشو و قفسه ها را تا جایکه ممکن است از جای خود خارج کنید و اگرنه ، اطمینان حاصل کنید که آنها در زمان جا به جایی باز نمی شوند.

متحرک های واقعی : غلتک ، سرسره ، چرخ دستی (اهرم)

سطحی که اثاثیه را در آن جا به جا می کنید را در نظر بگیرید که آیا لیز یا نا هموار است یا نه تهیه تعدادی سرسره می تواند کار شما را به طور چشمگیری آسان کند .

راه دیگر استفاده از چرخ دستی یا اهرم می باشد . دسته ی جارو یا میله می تواند به عنوان یک اهرم استفاده شود . اهرم اسباب را از کنار جابه جا کنید و غلتک را به زیر آن هل دهید.

images

وسایل آشپزخانه 

وسایل سنگین آشپزخانه مانند یخچال ،ماشین لباس شویی می تواند با تلاش کمتری جا به جا شود اگر شما مقداری مایع ظرف شویی برای کاهش اصطکاک بر روی زمین پخش کنید (بمالید). مراقب باشید لیز نخورید.

اگر که شما می خواهید یک یخچال بزرگ را جا به جا کنید کنار آن بایستید آن را به سمت خودتان کج کنید و با هل دادن آن از یک طرف به طرف دیگر آن را به جلو حرکت دهید.

1) ابتدا لیستی از کارهایی که باید انجام گیرند،با حفظ ترتیب و زمان بندی و همچنین لوازمی که باید جا به جا شوند، بر روی کاغذ یادداشت کرده، سپس مرحله بسته بندی را آغاز کنید.

2)بدانید برای بسته بندی به چه موادی نیاز است:طناب، جعبه های ضخیم مقوایی در اندازه های مختلف (شما می توانید این قبیل جعبه ها را از فروشگاه هایی مانند سوپرمارکت ها به مبلغ اندک خریداری کنید)، جعبه های پلاستیکی یا چوبی مخصوص میوه، پارچه، چسب نواری محکم و پهن، منگنه، برچسب، بند، پلاستیک های حباب دار مخصوص بسته بندی شکستنی ها، روزنامه های باطله، ماژیک درشت مشکی یا آبی و قرمز برای بسته بندی نیاز است .

اتوبار مرکز

3) پیش از بسته بندی، لوازم را شسته و یا پاک کنید.البته این مسئله در مورد ظروف مصرفی، لیوان ها، آئینه، کریستال ها و امثال اینها باید به صورت مجدد در محل جدید نیز انجام گیرد.
۴) اگر جعبه های هر یک از لوازم شکستنی را هنوز نگه داشته اید، در مرحله بسته بندی، ابتدا آنها را در لا به لای پارچه، روزنامه یا پلاستیک پیچیده سپس در داخل جعبه مخصوص شان قرار دهید. در غیر این صورت با بسته بندی محکم تر هر یک از آنها به صورت جداگانه، در نهایت همه را در کنار هم در جعبه ای بزرگ با دقت بچینید.

شرکت پیشگامان مهر

ارسال ديدگاه

لطفا نام خود را وارد كنيد! لطفا آدرس ايميل را صحيح وارد كنيد! لطفا پيام را وارد كنيد!