"> باربری بیهقی |88679620|VIP | اتوبار بیهقی | اتوبار و باربری بیهقی
اتوبار و باربری تهران باربر/ شبانه روزی/ تمام نقاط/ وانت/ نیسان/ خاور/ 44365969
تماس با ما

به وب سایت اتوبار و باربری تهران باربر خوش آمدید.

اتوبار و باربری تهران باربر

در منطقه بیهقی

اتوبار و باربری بیهقی

با باربری بیهقی اسباب کشی و حمل باری آسان داشته باشید. کنترل و مدیریت کارها توسط مدیریت تیم ما انجام شده و امور بسته بندی بر عهده کارگران حرفه ای می باشد. بارچینی در ماشین های کاملا پیشرفته انجام می شود، ماشین ها در باربری منطقه بیهقی استاندار محیط زیست بود و آلودگی کمتری دارند استراتژی بکار بردن تجهیزات و نیروی کار باعث پیشبرد هر چه سریع تر کارهای یک پروژه اثاث کشی می باشد وانت بار ، نیسان بار ، خاور مسقف و… اتوبار بیهقی با برنامه ریزی دقیق توسط متخصصین این برنامه ریزی بعد از تماس مشتریان با شماره های ثابت شروع می شود.

44365998 – 021

88679620 – 021

باربری بیهقی |88679620|VIP


 چطوری اسباب کشی آسان داشته باشیم؟

اگر قصد اسباب کشی و حمل بار را دارید اگر طبق روال درست پیش نروید قطعا در اسباب کشی دچار مشکل خواهید شد. اگر در این زمینه تجربه و دانش لازم و کافی را ندارید ما پیشنهاد می کند که کار اسباب کشی را به دست افراد متخصص و با تجربه در این زمینه بسپارید. این شرکت  زیر شعبه باربری تهران باربر خدمات باربری را با بهترین کیفیت در حمل بار و جا به جایی اسباب اثاثیه ارائه می دهد.

 برای انجام اسباب کشی آسان به شما توصیه می کند:

 • از دست خالی برای حمل بار و جا به جایی بار استفاده نکنید، حتما از تجهیزات به روز استفاده نمایید که کار حمل و انتقال اثاث را آسان می کنند.
 • از تعداد افراد متخصص و کارگر های بیشتری کمک بگیرید که سرعت کار بالا رود.
 • به نوبت و با برنامه ریزی تک تک وسایل آشپزخانه و پذیرایی و … را بسته بندی نمایید و همه وسایل را در یک جا برای بسته بندی جمع ننمایید.

باربری بیهقی |88679620|VIP

کارگران باربری بیهقی

 • باربری بیهقی با داشتن نیروی مجرب و کاربلد به شما عزیزان این اطمینان را خواهد داد که جا به جایی ایمنی خواهید داشت.
 • با داشتن نیروی باربری بیهقی سفارش و حمل و جا به جایی انواع بار پذیرفته خواهد شد از جمله حمل وسایل سنگین مثل حمل یخچال، گاوصندوق، پیانو و …به راحتی توسط نیروی ما جا به جا خواهد شد. در صورتی که قصد بسته بندی وسایل با را دارید کارگران خانم انتخاب مناسبی هستند.
 • خانم ها معمولا با دقت و ظرافت خاصی کار بسته بندی را انجام می دهند و بدون کوچکترین آسیبی هم حمل و چینش بار در کامیون های با انجام می شود.
 • این شرکت دارای رانندگان خبره و با تجربه و کار بلد است که این افراد حداقل دارای ده سال تجربه رانندگی در مسیر طولانی و انواع جا به جایی ها می باشد و این افراد همراه با کارگران دلسوز و متعهد بار شما را سالم به مقصد می رسانند، ما دوره های آموزشی را برای این افراد تشکیل می دهیم و در انتهای دوره بر اساس میزان مهارت کسب شده  آن ها را گزینش می کنیم، از مهم ترین معیارها برای انتخاب این افراد نحوه ی برخورد این افراد با مشتری است، ما به کیفیت کار بسیار اهمیت می دهیم.

انواع وسیله ی حمل بار در بیهقی

 هزینه  باربری بیهقی

باربری بیهقی و باربری سعادت آباد با داشتن بهترین و مجرب ترین نیروی باربری و کارشناسان متخصص با اطلاعات به روز می باشد که به صورت تمام وقت آماده ی خدمت رسانی به هموطنان عزیز در حوزه باربری و اسباب کشی می باشند.

مشاورین با توجه به پارامترهایی مثل حجم کالا، نوع کالا، تعداد کارگر و … برآوردی از هزینه باربری را به ما می دهند تا از وضعیت نوع سرویس باربری خو مطلع باشید. 

تخفیف هایی را برای کاهش هزینه در نظر می گیریم:

وانت تلفنی بیهقی دارای 30 درصد تخفیف می باشد.

حمل بار به شهرستان 50 درصد تخفیف.

برای دانشجویان کاملا رایگان جا به جایی را انجام می دهیم.

حمل بار بیهقی

 • هزینه اسباب کشی برای افرادی که توانایی پرداخت آن را به طور کامل ندارند در چند قسط گرفته می شود و با گرفتن ضمانت نامه و نوشتن قرارداد بین دو طرف تعیین شده و کاملا قانونی می باشد و با توجه به توان مالی افراد تعداد قسط ها مشخص خواهد شد، بنابراین نگران هیچ گونه مساله ی نباشید و به ما اعتماد کنید.

باربری بیهقی |88679620|VIP

حمل بار به شهرستان در باربری بیهقی

برای حمل بار به شهرستان به طور جداگانه جلساتی تشکیل شده و از برنامه ریزی دقیق تری استفاده می شود.

از تمامی پرسنل خبره و ماهر برای این کار کمک گرفته می شود و رانندگان با تجربه جهت حمل بار به کار برده می شوند تا مسیر طولانی حمل بار از تهران به شهرستان و برعکس را به سلامت طی کنند.

وانت تلفنی در بیهقی برای بارهایی که در مسیر طولانی هستند و مقدار آن ها کم است استفاده می شود.

شرکت  برای جا به جایی بار به مسافت های طولانی تمامی تلاش خود را می کند که بتواند این کار را به طور مناسب انجام دهد، کارکنان و کارشناس خود را برای بررسی و چک کردن یک سری موارد مهم به محل فرستاده و بر اساس گزارش آن ها برنامه ریزی دقیقی را انجام خواهند داد، نیروهای خدماتی خود را به دو دسته تقسیم کرده و یک سری افراد را در مبدا و یک سری را در محل جدید قرار داده و تمامی کارها از روی برنامه انجام خواهد شد، به ما اعتماد داشته باشید، پشیمان نخواهید شد.

چگونگی حمل و جا به جایی وسایل سنگین در زمان اسباب کشی

 1. استفاده از لیفتراک برای حمل و جا به جایی آن ها و حفظ ایمنی.
 2. به کار بردن جرثقیل برای انتقال وسایل بسیار سنگین وزن مانند گاو صندوق.
 3. به کار بردن کارتن های محکم برای بسته بندی جارو برقی و لباس شویی و.. یا استفاده از خود کارتن های مخصوص آن ها.
 4. وانت تلفنی بیهقی برای جا به جایی پیانو از تجهیزات چرخ دار استفاده می کند.

شرکت حمل بار بیهقی

این شرکت وسایل سنگین را با استفاده از ماشین های حمل بار وانت بار و نیسان بار استفاده می شود، این وسایل مانند یخچال و ماشین ظرف شویی و.. را جدا از وسایل موجود در آشپزخانه مانند وسایل شکستنی و غیره جا به جا می کند تا این وسایل آسیبی نبینند و از طرفی کرایه این سرویس ها را برای مشتری حساب نمی کند و کاملا رایگان است و همان ماشین اصلی را حساب می کنند.

کارتن های استفاده شده در اسباب کشی

 • باربری محدوده بیهقی همه ی لوازم ضروری برای بسته بندی را تهیه و در اختیار مشتریان خود قرار می دهد که کارتن های آن دارای انواع:
 1. کارتن های دو رویه: این کارتن ها دارای دو جداره هستند که بین آن ها نایلون حباب دار قرار دارد.
 2. کارتن های چند رویه : کارتن های سه و چند رویه دارای بیش از دو جداره هستند که بین همه ی آن ها فوم ضربه گیر قرار دارد و مانع از آسیب و خسارت وسایل می شود.
 3. کارتن های دارای میله : برای آویزان کردن لباس و…

شما می توانید برای انتقادات و پیشنهاداتتان با ما تماس بگیرید

مشاوره رایگان

09129235397