"> باربری تجریش |88679620|VIP | اتوبار تجریش | اتوبار و باربری تجریش
اتوبار و باربری تهران باربر/ شبانه روزی/ تمام نقاط/ وانت/ نیسان/ خاور/ 44365969
تماس با ما

به وب سایت اتوبار و باربری تهران باربر خوش آمدید.

اتوبار و باربری تهران باربر

در منطقه تجریش

اتوبار و باربری تجریش

باربری تجریش  را با تخفیفات ویژه، کیفیت و سرعت در جا به جایی و باربری بشناسید، کنترل و مدیریت کارها توسط رهبر تیم انجام شده و امور بسته بندی از جمله بسته بندی و حمل انواع سرویس خواب بر عهده کارگران حرفه ای باربری در منطقه تجریش می باشد.

بارچینی در در ماشین های کاملا پیشرفته انجام می شود این ماشین ها استاندار محیط زیست بود و آلودگی کمتری دارند استراتژی بکار بردن تجهیزات و نیروی کار باعث پیشبرد هر چه سریع تر کارهای یک پروژه اثاث کشی می باشد وانت بار ، نیسان بار ، خاور مسقف و.. با برنامه ریزی دقیق توسط متخصصین این برنامه ریزی بعد از تماس مشتریان با شماره های ثابت اتوبار تجریش  شروع می شود.

88679620


مراحل اسباب کشی در باربری تجریش

مرحله اول- برنامه ریزی و زمان بندی دقیق برای اسباب کشی

اسباب کشی از امور مهمی است که شاید روزانه شاهد ان باشیم. برنامه ریزی برای اسباب کشی باید حداقل 10 روز تا دو هفته قبل از شروع به کار انجام شود. باربری تجریش این اطمینان را به شما خواهد داد که بدون داشتن برنامه ریزی دقیق بدون شک با مشکللاتی مواجه خواهید شد.

حمل اثاثیه منزل تجریش با برنامه ریزی دقیق و همه جانبه ی که انجام می دهد تمامی شرایط را تحت کنترل و مدیریت می کند، برای هر مرحله از اسباب کشی یک نفر به عنوان مدیر قرار داده می شود و هر گونه مشکل پیش آمده در آن مرحله را برای شما حل می کنند.

باربری تجریش |88679620|VIP

مرحله دوم- جمع کردن اسباب اثاثیه

جمع آوری اسباب اثاثیه را می توان از وسایل کم اهمیت که در طول اسباب کشی زباد کاربرد ندارند و مورد نیازتان نیستند شروع کنید. وسایلی از قبیل مبلمان، فرش و … . باربری تجریش به شما عزیزان پیشنهاد می کند که برای جمع آوری و بسته بندی وسایل از تجهیزات مدرن ما در تجریش استفاده کنید و می توانید کارهای بسته بندی را هم به آنها بسپارید.

مرحله سوم- تماس با شرکت باربری معتبر

بعد از جمع کردن وسایل و بسته بندی نوبت به بارگیری و حمل بار می رسد. این مرحله بیشتر برای خانواده ها جنبه اقتصادی دارد. انتخاب باربری مناسب می تواند تا حدودی هزینه ها را کاهش دهد. اگر در انتخاب باربری مناسب در تجریش دقت کنید بدون شک باربری تجریش زیر شعبه باربری تهران باربر را انتخاب خواهید کرد. این شرکت هم هزینه باربری منصفانه ای را به مشتریان ارائه می دهد و هم اینکه با ارائه ی بیمه باربری سلامت بار را تا رسیدن به مقصد تضمین می کند.

باربری تجریش |88679620|VIP

مرحله چهارم- نظافت و تمیزکاری

لازم است بعد از بسته بندی وسایل و اماده کردن آنها برای بارگیری قبل از ترک مبدا نظافت کامل انجام شود. نیروی نظافت باربری منطقه تجریش می توانند در نظافت مقصد تا قبل از رسیدن وسایل و بار به شما کمک کنند تا دیگر دغدغه ی تمیزکاری دوباره در مقصد را هم نداشته باشید.

مرحله پنجم- چیدمان وسایل در محل جدید

بعد از بارگیری و حمل بار به مقصد باید از سلامت بارتان مطمئن شوید. پس از بررسی های لازم و چک کردن کارتن های بسته بندی می توانید به کمک نیروی مجرب باربری محدوده تجریش وسایلتان را در هر جایی از منزل که م یخواهی بچینید. 

حمل کارتن بسته بندیمرحله ششم- رعایت نکات ایمنی در منزل جدید

بهتر است پس از اسباب کشی و ورود به منزل جدید قفل در منزل را تعویض کنید تا با آرامش خاطر و جلوگیری از هر گونه سرقت احتمالی بتوانید در منزل جدید ساکن شوید. 

باربری تجریش |88679620|VIP

هزینه باربری تجریش

 • با تماس با باربری تجریش قیمت باربری مطابق با نرخ اتحادیه باربری تهران را داشته باشید.
 • باربری تجریش به هموطنان عزیز توصیه می کند که در انتخاب شرکت باربری مناسب نهایت دقت را داشته باشند و گول هر شرکت باربری با کمترین قیمت باربری را نخورند.
 • همانطور که می دانید قیمت باربری با کیفیت ارائه ی خدمات دهی به مشتریان رابطه مستقیم دارد و به الطبع شرکت باربری با قیمت باربری کمتر، خدمات دهی ضعیف تری دارد.

اسباب کشی ایمن و ارزان با حمل بار در محدوده تجریش

 • اما تفاوت باربری تجریش با دیگر باربری ها در همین است که علاوه بر قیمت باربری ارزان و با کیفیت.
 • خدمات باربری آن روز به روز افزایش می بابد تا بتواند مشتریان بیشتری را با خدمات باربری تجریش، بهترین باربری در تجریش آشنا نماید.
 • به علاوه باربری تجریش در تلاش است که بعضی از خدمات باربری را هم مثل مشاوره باربری و .. به صورت رایگان در اختیار هموطنان عزیز قرار دهد.

هزینه وانت تلفنی تجریش

 • شرکت حمل بار در تجریش برای کاهش هزینه ها بسیاری از خدمات خود را به صورت رایگان ارائه می دهد مانند بیمه و مشاوره رایگان و تجهیزات و امکانات مربوط به بسته بندی که هم رایگان ارائه می شود و هم رایگان هم برای شما انجام می دهند.

بیمه باربری تجریش 

 1. باربری محدوده تجریش به منظور رفاه حال شما عزیزان و ارامش خاطر شما طرح بیمه باربری را در نظر گرفته است.
 2. با داشتن بیمه  دیگر نگرانی بابت سلامت بار نخواهید داشت و با اطمینان خاطر وسایل را به باربری ما میسپارید.
 3. بیمه باربری در شرکت باربری تهران باربر شعبه ما دقیقا از زمان تحویل بار آغاز خواهد شد و تا پایان مراحل اسباب کشی و تخلیه و چینش بار در مقصد ادامه خواهد داشت.
 4. بیمه نامه  با توجه به اینکه چه نوع باری را جا به جا می کنید تعیین می شود شما اگر باری مانند اثاثیه منزل را جا به حا می کنید یا اینکه یک سنگ معدنی بزرگ یا خشکبار یا حبوبات بسیار متفاوت خواهد بود و خسارت های وارده بر آن ها نیز متغییر است بنابراین فکر همه جا را کرده ایم و بارتان را بی نقص به مسیری که میخواهید خواهیم رساند.

مشاوره رایگان باربری

 • ابتدا بعد از عقد قرار داد با این شرکت و باربری جنت آباد  برنامه ای جامع همراه با تخمین زمان ها هر کاری مشخص می شود در چه زمانی باید انجام شود.
 • عدالت و گرفتن هزینه های مناسب برای جابجایی و نقل ست اداری و اثاثیه منزل در اتوبار تجریش همراه با شعبات مختلف و باربری مجیدیه شیوه ای نوین و کاربردی در حمل و نقل وسایل سنگین همراه با بکارگیری وسایل الکتریکی و نوین برای جابجایی هر یک از آنها و نحوه بسته بندی به شیوه اروپاییان و حمل آن برای جاگیری در پشت کامیون ها و خاور های موکت کاری شده توسط کارگران خبره و زبده از ویژگی های بارز و افتخار آفرین  می باشد
 • وانت تلفنی در تجریش و ماشین های حمل بار در این جلسات مشاوره توسط کارشناسان خبره ما که دارای تجربه ی چندین ساله هستند متناسب با بار شما تعیین می شود و به شما کمک خواهند کرد که کدام یک برای کار شما مناسب تر است.

 

باربری تجریش |88679620|VIP

ایمنی در باربری تجریش

بدون هیچ گونه شکستگی و آسیب دیگی در طول مسیر با ما یک جابجایی شیرینی را تجربه نمایید نظارت کامل کار در طول انجام پروژه اثاث کشی توسط ناظرین متخصص استفاده از امکانات نوین و سیستم های کاملا پیشرفته همراه با مشاوره رایگان برای خانواده های عزیز تجریشی که قصد اثاث کشی به منزل جدید را دارند تماس بگیرید.

ماشین های مخصوص اسباب کشی

 • شرکت وانت تلفنی تجریش تعداد زیادی ماشین حمل بار برای خدمت رسانی به مشتریان خود در اختیار دارد که همه ی آن ها را با کمک گرفتن از کارشناسان خبره از نظر فنی و مکانیکی هر روز بررسی و چک کرده و تمامی مشکلات آن ها را حل و فصل می کنند، انواع مختلف ماشین های تریلی و وانت تلفنی و نیسان بار و…می باشند و همه ی آن ها ایمن و مناسب برای جا به جایی بار هستند، این ماشین ها مخصوص حمل و جا به جایی اسباب کشی و جا به جا کردن مصالح ساختمانی و سنگ ها و خشکبار و… می باشد.

ماشین های حمل نقل در تجریش

ماشین های اسباب کشی و حمل و نقل در تجریش

 • حمل و نقل تجریش ماشین های مخصوص جا به جایی را به کار می گیرد که :
 • همه ی آنها دارای وسایل، ابزار و تجهیزات ایمنی هستند.
 • دارای چادر و یا سقف و سرپوشیده هستند.
 • نوع سر باز برای جا به جا کردن اثاث منزل استفاده می شود.
 • قسمت درونی آن ها کاملا با پتو پوشیده شده است تا هم از آسیب وسایل جلوگیری شود و هم به عنوان عایق عمل نماید.
 • جهت رزرو ماشین ها و وانت تلفنی در تجریش به ما اطلاع دهید، در سطح شهر تهران یکی از سریع ترین و در عین حال مناسب ترین سرویس دهی را به مشتریان خود ارائه می دهیم، تمامی سرویس ها در اسرع وقت فرستاده و در اختیار مردم عزیز قرار می گیرد، با شماره های 02144337412 تماس حاصل فرمایید.

باربری تجریش |88679620|VIP

چیدمان مناسب بار بعد از اسباب کشی

این شرکت  دارای کارگرانی است که با مهارت کافی و تجربه ی بالایی که دارند کار چیدمان بار را انجام می دهند و با استفاده از آموزش هایی که در زمینه طراحی و اجرای دکوراسیون منزل دیده اند، تمام اثاث و وسایل منزل شما را در جای مناسب قرار داده و خانه را تمیز و تمام زباله ها و باقی مانده ی بسته بندی ها را خارج کرده و سپس خانه را ترک می کنند تمام این کارها برای کسب رضایت شما عزیزان است، بعد از اتمام اسباب کشی لازم نیست که خود را خسته نمایید چون ما بهترین نوع چینش را برای شما انجام داده و خیالتان از این بابت راحت باشد.

شما می توانید برای انتقادات و پیشنهاداتتان با ما تماس بگیرید

مشاوره رایگان

09129235397