"> باربری دولت |88679620|VIP | اتوبار دولت | اتوبار و باربری دولت
اتوبار و باربری تهران باربر/ شبانه روزی/ تمام نقاط/ وانت/ نیسان/ خاور/ 44365969
تماس با ما

به وب سایت اتوبار و باربری تهران باربر خوش آمدید.

اتوبار و باربری تهران باربر

در منطقه دولت

اتوبار و باربری دولت

باربری دولت  به عنوان بهترین باربری تهران در حمل و نقل و جا به جایی 24 ساعته  در خدمت همشهریانی است که قصد اسباب کشی در تهران را دارند. کنترل و مدیریت امور اسباب کشی و حمل بار توسط مدیریت باربری ازگل انجام می شود.

امور بسته بندی باربری منطقه ازگل بر عهده کارگران حرفه ای می باشد بارچینی در ماشین های کاملا پیشرفته انجام می شود این ماشین ها استاندار محیط زیست بود و آلودگی کمتری دارند استراتژی بکار بردن تجهیزات و نیروی کار باعث پیشبرد هر چه سریع تر کارهای یک پروژه اثاث کشی می باشد وانت بار ، نیسان بار ، خاور مسقف و… اتوبار  دولت با برنامه ریزی دقیق توسط متخصصین این برنامه ریزی بعد از تماس مشتریان با شماره های ثابت شروع می شود.

باربری دولت |88679620|VIP


مشاوره در باربری دولت

 • در صورت جا به جایی و اسباب کشی نیاز به راهنمایی مشاوران باربری لازم و ضروری است. با استخدام نیروهای مجرب و متخصص این امکان را فراهم کرده تا مشتریان ما بتوانند از راهنمایی ها و تجارب مشاوین به هنگام اسباب کشی و حمل بار بهره مند شوند.
 • مشاوره باربری در باربری دولت به صورت تلفنی و حضوری می باشد. با تماس با ما و درخواست مشاوره تخصصی به صورت مستقیم با مشاورین ما صحبت خواهید کرد.
 • باربری در محدوده دولت به شما کمک می کند با خیالی آسوده اثاث کشی نمایید، اسباب کشی نیاز به کارتن های مناسب، ماشین حمل بار مناسب و سرعت بالا و کارگران ماهر و دیگر موارد دیگر مانند رزرو سریع وسایل نقلیه و… را دارد، که مشاورها با شما همراه خواهند شد و این کارها را برایتان انجام خواهند داد.

باربری دولت |88679620|VIP

بسته بندی ایمن در باربری دولت

باربری دولت زیر شعبه باربری تهران باربر در تهران به تمامی مراحل و روند اسباب کشی اهمیت می دهد و به بهترین نحو ممکن آن را انجام خواهد داد. نکته ی مهم در اسباب کشی و حمل بار ایمنی وسایل به هنگام اسباب کشی می باشد که با بسته بندی صحیح و استفاده از تجهیزات بسته بندی اصولی به این مهم دست خواهید یافت. با رعایت نکات ایمنی در بسته بندی وسایل میزان آسیب و خسارت احتمالی به صفر می رسد. همچنین باربری دولت به شما عزیزان توصیه می کند در زمان بسته بندی وسایل از کارتن های متناسب با حجم وسایل استفاده نمایید تا بیش از اندازه سنگین نشوند زیرا احتمال پارگی کارتن ها وجود دارد هر چند که با انتخاب کارتن بسته بندی این احتمال وجود ندارد.

باربری دولت |88679620|VIP

هزینه  در باربری دولت

اگر دقت کرده باشید بیشتر خانواده ها به هنگام باربری و اسباب کشی به دنبال باربری با قیمت باربری مناسب و مقرون به صرفه هستند و ممکن است که به علت قیمت باربری پایین در برخی شرکت های باربری، باربری با کیفیت باربری پایین را انتخاب نمایند. هزینه باربری در شرکت های باربری می تواند متفاوت باشد و این هم بسته به کیفیت خدمات رسانی آنها دارد. معمولا شرکت های باربری موظف اند بر اساس نرخ باربری که در اتحادیه باربری تهران تعیین می شود، قیمت باربری را به مشتریان ارائه نمایند.

هزینه اسباب کشی حمل بار دولت

برای کاهش هزینه ها  تخفیف ها یی را برای مشتریان خود در نظر می گیریم:

 • 50 درصد تخفیف برای حمل بار به صورت بین شهری در نظر گرفته می شود.
 • برای دانشجویان و محصلین به صورت رایگان اسباب کشی و باربری انجام می شود.
 • برای انتقال  جهزیه  نو عروسان گرامی از 25 درصد تخفیف استفاده می شود.
 • برای وانت تلفنی در دولت 25 درصد تخفیف در نظر گرفته می شود.

جا به جایی وسایل گلخانه ها و گل های خریداری شده

کارکنان شرکت  با ایمنی کامل کار اسباب کشی را در هر مورد انجام می دهند و برای وسایل حساس مانند گلها و گیاهان بیشترین سعی خود را می کند که از کارتن هایی استفاده کند که ایمنی آن ها را حفظ کند، گلدان ها را با استفاده از نایلون حباب دار محفوظ می کنند و دیواره ی کارتن ها را بر مبنای رشد برگ ها و … سوراخ کرده و آن ها را رد می کنند و در بین گلدان ها در ماشین حمل بار از پتو استفاده کرده و از برخورد آن ها با هم جلوگیری به عمل می آید، اگر گلدان ها با اثاثیه منزل باشد به طور جداگانه جا به جا می شود و اگر مربوط به گلخانه باشد گلدان های بزرگتر را جدا از سایرین انتقال داده می شود تا مقدار برخورد ها و آسیب ها را به حداقل کاهش دهیم.

حمل اثاثیه منزل با حمل بار در دولت

تفاوت باربری دولت زیر شعبه باربری تهران باربر با سایر شرکت های باربری در این است که سعی دارد با حفظ خدمات رسانی با کیفیت و عالی، قیمت باربری را زیر قیمت باربری اتحادیه ارائه نماید. هدف باربری دولت ارائه ی خدمات در کمترین زمان و با مناسب ترین قیمت باربری در تهران است.

ابتدا بعد از عقد قرار داد برنامه ای جامع همراه با تخمین زمان ها هر کاری مشخص می شود در چه زمانی باید انجام شود عدالت و گرفتن هزینه های مناسب برای جابجایی و نقل ست اداری و اثاثیه منزل در اتوبار و باربری جنت آباد همراه با شعبات مختلف/ اتوبار و باربری جنت آباد شیوه ای نوین و کاربردی در حمل و نقل وسایل سنگین همراه با بکارگیری وسایل الکتریکی و نوین برای جابجایی هر یک از آنها و نحوه بسته بندی به شیوه اروپاییان و حمل آن برای جاگیری در پشت کامیون ها و خاور های موکت کاری شده توسط کارگران خبره و زبده از ویژگی های بارز و افتخار آفرین باربری دولت می باشد.

باربری دولت |88679620|VIP


شماره های تماس با باربری تهران باربری – شعبه باربری دولت

شعبه شمال تهران 02144365969

شعبه جنوب تهران 02188676920

شعبه غرب تهران 02144291321

شعبه شرق تهران 02144337412

شعبه مرکز تهران 02144365498


چگونه به باربری دولت از لحاظ کیفیت کاری و امانتداری کارگران اطمینان داشته باشیم؟

باربری دولت بارها تاکید کرده که ادعای بهترین بودن در باربری را ندارد و الکی شعارهای تبلیغاتی و دروغین هم نمی‌دهد اما همواره تلاش می کند در استخدام تیم افرادی را انتخاب کند که از لحاظ اخلاقی و تسلط به کار در درجه بالایی قرار داشته باشند چرا که این مسئله کاری تیمی را تقویت و رضایت مشتری را به همراه دارد.

جا به جایی بار به مسیر طولانی

اتوبار دولت دارای دو نوع جا به جایی می باشد که درون شهری و بیرون شهری است و از اقداماتی استفاده می کند که درخور حمل بار در مسافت های کوتاه و بلند باشد با توجه به مسافت طی شده و حجم بار انتقال یافته، تعداد ماشین هایی که برای جا بهجا کردنبار به شهرستان استفاده می شود دو نوع است یکی ماشین مخصوص بار و دیگری پشتیبان آن ها برای رفع مشکلات پیش آمده احتمالی.

حمل بار به شهرستان

جا به جایی بار به مسیر طولانی

باربری محدوده دولت دارای دو نوع جا به جایی می باشد که درون شهری و بیرون شهری است و از اقداماتی استفاده می کند که درخور حمل بار در مسافت های کوتاه و بلند باشد با توجه به مسافت طی شده و حجم بار انتقال یافته، تعداد ماشین هایی که برای جا بهجا کردنبار به شهرستان استفاده می شود دو نوع است یکی ماشین مخصوص بار و دیگری پشتیبان آن ها برای رفع مشکلات پیش آمده احتمالی

 

باربری دولت |88679620|VIP

 نگه داری مواد غذایی در دولت

نگرانی بیشتر افراد هنگام اسباب کشی و حمل بار فاسد شدن مواد غذایی است. اما با باربری دولت اصلا جای هیچ گونه نگرانی نیست و با خیالی آسوده می توانید از کارتن ها و جعبه های مخصوص نگه داری مواد غذایی در باربری دولت استفاده نمایید. این ظروف طوری طراحی شده اند که تا چند روز مواد غذایی را سالم نگه می دارند و دیگر خانواده های عزیز نگرانی بابت سلامت مواد غذایی نخواهند داشت. ساختار این ظروف طوری است که از مواد اولیه درجه یک ساخته شدند و استاندارد بروز دنیا در ساختار آنها رعایت شده است.

وانت تلفنی دولت برای اینکه مواد غذایی فاسد شدنی را نگهداری و از خراب شدن آن ها جلوگیری کند، از ظروف مخصوص این وسایل استفاده می کند که قسمت داخلی آن دارای یخ است و مواد غذایی را از فاسد شدن نگه می دارد، در مواقعی که مسافت طولانی است از یخچال های یک بار مصرف استفاده می کند.

ای بدون هیچ گونه شکستگی و آسیب دیگی در طول مسیر با اتوبار و باربری دولت یک جابجایی شیرینی را تجربه نمایید نظارت کامل کار در طول انجام پروژه اثاث کشی توسط ناظرین متخصص استفاده از امکانات نوین و سیستم های کاملا پیشرفته همراه با مشاوره رایگان برای خانواده های عزیز منطقه دولت که قصد اثاث کشی به منزل جدیدی را دارند با اتوبار و باربری دولت تماس بگیرید. باربری قیطریه

باربری دولت |88679620|VIP

بسته بندی و حمل ایمن وسایل و اثاث قیمتی در اسباب کشی

 • جهت بسته بندی مناسب و حمل ایمن وسایل قیمتی اقدامات زیر را انجام خواهیم داد:
 • از حمل و جا به جایی آن ها همراه با سایر اثاث بار خودداری می کنیم.
 • جهت بسته بندی محکم و مناسب آن ها از فیبر و بسته بندی های ثابت استفاده می شود.
 • با پلاستیک حباب دار اطراف آن را ایمن خواهیم کرد.
 • کارتن های حامل آن ها را پر از پارچه و روزنامه باطله خواهیم نمود.
 •  از انواع ضربه گیرها جهت محافظت آن ها استفاده می کند.

بسته بندی محکم و اصولی با حمل بار در محدوده دولت

شما می توانید برای انتقادات و پیشنهاداتتان با ما تماس بگیرید

مشاوره رایگان

09129235397