"> باربری شهرزیبا - اسباب کشی با تخفیف ۴۰ درصد | ایران باربری
اتوبار و باربری تهران باربر/ شبانه روزی/ تمام نقاط/ وانت/ نیسان/ خاور/ 44365969
تماس با ما

به وب سایت اتوبار و باربری تهران باربر خوش آمدید.

اتوبار و باربری تهران باربر

در منطقه شهرزیبا

اتوبار و باربری شهرزیبا

باربری شهرزیبا را با اطمینان برای جا به جایی و حمل بار در تهران و شهرستان انتخاب کنید. کنترل و مدیریت کارها توسط رهبر تیم انجام شده و امور بسته بندی بر عهده کارگران حرفه ای می باشد بارچینی در ماشین های کاملا پیشرفته انجام می شود این ماشین ها استاندار محیط زیست بود و آلودگی کمتری دارند استراتژی بکار بردن تجهیزات و نیروی کار باعث پیشبرد هر چه سریع تر کارهای یک پروژه اثاث کشی می باشد وانت بار ، نیسان بار ، خاور مسقف و… اتوبار  شهرزیبا با برنامه ریزی دقیق توسط متخصصین این برنامه ریزی بعد از تماس مشتریان با شماره های ثابت شروع می شود.

با شماره باربری نزدیک شهر زیبا تماس حاصل فرمایید و سوالات خود را در زمینه اسباب کشی مطرح نمایید:

88679620 – 021

44291321

نایلون حبابدار برای دورپیچی مبلمان

باربری شهرزیبا |44291321|VIP

ارسال بار وسایل منزل با باربری شهرزیبا

 • باربری شهرزیبا نزدیک به 15 سال است که کار باربری و حمل بار در تهران را آغاز کرده و توانسته است در حوزه باربری و جا به جایی وسایل منزل، ادارات .
 • محصولات تولیدی کارخانه ها تجربه های بسیاری را کسب نماید. باربری شهرزیبا با تلاش فراوان سعی دارد تا هر روز نسبت به روز قبل خدمات بیشتر و با کیفیت تری را به هموطنان ارائه دهد.
 •  وسایل منزل را با بسته بندی اصولی و کارتن هایی متناسب با حجم هر وسیله انجام خواهد داد، پس نگران تهیه کارتن برای بسته بندی وسایل منزل و وسایل خانگی نباشید.
 • ارسال بار به شهرستان  هم با نهایت دقت انجام می شود و آماده ی پذیرش سفارشات برون شهری شما هستیم. وسایل خانگی را جداگانه بسته بندی خواهد کرد.

باربری شهرزیبا

 • ابتدا بعد از عقد قرار داد برنامه ای جامع همراه با تخمین زمان ها هر کاری مشخص می شود در چه زمانی باید انجام شود عدالت و گرفتن هزینه های مناسب برای جابجایی و نقل ست اداری و اثاثیه منزل در اتوبار و باربری جنت آباد همراه با شعبات مختلف.
 •  اتوبار و باربری جنت آباد شیوه ای نوین و کاربردی در حمل و نقل وسایل سنگین همراه با بکارگیری وسایل الکتریکی و نوین برای جابجایی هر یک از آنها و نحوه بسته بندی به شیوه اروپاییان و حمل آن برای جاگیری در پشت کامیون ها و خاور های موکت کاری شده توسط کارگران خبره و زبده از ویژگی های بارز و افتخار آفرین  می باشد. 

باربری شهرزیبا |44291321|VIP

آموزش بسته بندی لباس و وسایل شکستنی در باربری شهرزیبا

 1. برای بسته بندی لباسها می توانید از کارتن های رگالدار باربری شهرزیبا استفاده کنید. اما در این صورت تعداد کارتن ها زیاد خواهد شد می توانید تنها برای بسته بندی لباس های با ارزش از کارتن رگالدار استفاده کنید و برای سایر لباس ها از کاور نایلونی استفاده کنید.
 2.  برای بسته بندی لباس ها به شما توصیه می کند که لباس ها را با چوب رختی آن ها در نایلون های مربوط به زباله قرار داده و آخر این نایلون ها را محکم جمع کنید و با نوار آن ها ببندید، این کار باعث می شود که به صورت مرتب لباس ها را بسته بندی و حمل و جا به جایی آن ها نیز آسان خواهد بود.
 3. وانت تلفنی شهر زیبا برای حفظ وسایل شکستنی آشپزخانه بین ظروف از وسایل یک بار مصرف استفاده می کند، تا مقدار آسیب ها را به حداقل برساند، چون زمانی که حرکت صورت می گیرد امکان برخورد این وسایل با هم زیاد است و باید از شستن آن جلوگیری کرد.

بسته بندی محکم با حمل بار در محدوده شهر زیبا

خدمات مشاوره باربری در باربری شهر زیبا

 • باربری شهرزیبا (تهران باربر) در تهران و در این منطقه  تنها باربری معتبری است که خدمات مشاوره باربری را به صورت تلفنی و حضوری ترتیب داده است.
 • کارشناسان مجرب  تمام انچه برای اسباب کشی آسان و حمل بار بی دغدغه لازم است را در اختیارتان قرار خواهند داد.
 • با استفاده از راهنمایی مشاورین ما  می توانید با دانش و آگاهی لازم اسباب کشی را آغاز نمایید.
 • چنانچه قصد داشتید با مشاورین  مشورت کنید شماره باربری آرژانتین  در سایت موجود می باشد.
 • کارشناسان ما همه روزه حتی در تعطیلات در خدمت مردم عزیز هستند.

 شماره تماس باربری شهرزیبا : 44291321

باربری شهرزیبا |44291321|VIP

حمل وسایل بزرگ و سنگین با باربری شهرزیبا

باربری شهرزیبا زیر شعبه باربری تهران باربر به هنگام بسته بندی و چیدن وسایل در ماشین های ما پیشنهاد می کند که از وسایل کوچک و شکستنی شروع کنید.

سپس وسایل بزرگتر مثل ماشین لباسشویی و یخچال را جا به جا نمایید. برای اینکه فضا بزرگتر باشد و جا برای سایر وسایل بیشتر باشد بهتر است وسایل بزرگ مثل مبلمان را به صورت عمودی در کامیون قرار دهید. و برای پر کردن شکاف بین وسایل از بالشتک استفاده کنید.

اسباب کشی آسان با حمل بار در محدوده شهرزیبا

 برای جا به جایی وسایلی مانند ماشین لباسشویی و …به صورت تکی استفاده می شود و به صورت جدا از سایر اثاثیه بار می شود و با این کار ایمنی آن تا حد زیادی حفظ می شود، با طناب به طور محکم به ماشین محکم می کنیم و از جا به جا و تکان خوردن آن جلوگیری می شود.

این شرکت بیان می کند که در صورتی که قصد جا به جایی وسایل را دارید و اگر تمایل به جا به جایی وسایل بزرگتر در ابتدای بارگیری هستید وسایل بزرگ را کامل بارگیری نمایید سپس به سراج کارتن های کوچک بروید. به هیج وجه این دو آیتم را با هم جا به جا نکنید.

باربری شهرزیبا |44291321|VIPاسباب کشی ایمن با وانت تلفنی شهرزیبا

بدون هیچ گونه شکستگی و آسیب دیگی در طول مسیر با اتوبار و باربری شهر زیبا یک جابجایی شیرینی را تجربه نمایید نظارت کامل کار در طول انجام پروژه اثاث کشی توسط ناظرین متخصص استفاده از امکانات نوین و سیستم های کاملا پیشرفته همراه با مشاوره رایگان برای خانواده های عزیز شهر زیبا که قصد اثاث کشی به منزل جدیدی را دارند با اتوبار و باربری شهرزیبا تماس بگیرید.

کارگران حمل بار در شهر زیبا برای افزایش ایمنی در کار به دو دسته تقسیم شده و هر گروه مشغول به انجام قسمتی از کارها خواهند شد و با مهارت کافی و تعدادمناسب آن هوکار به اتمام خواهد رسید، تمامی وسایل سنگین و سبک و کو چک و بزرگ را با استفاده از تجهیزات ایمن جا به جا خواهند کرد.

بسته بندی تلویزیون و وسایل از این دست حساس در زمان اسباب کشی

شرکت ما دارای برنامه ریزی و نظم دقیق در بسته بندی وسایل حساس می باشد و به نوعی این کار را انجام می دهد که هیچ گونه آسیبی به آن ها وارد نخواهد شد، به عنوان مثال از کارتن های مخصوص این وسایل استفاده می کند تا به راحتی و با ایمنی کامل قابل جا به جا شدن باشد، فایل های اتصالی و فیش و.. را به طور جداگانه در یک نایلون حباب دار بسته بندی کرده و با ایمنی کامل انتقال داده می شود، حتما از فوم ضربه گیر برای جلوگیری از آسیب رسیدن به آن ها استفاده می شود و مانع از برخورد با کارتن و جاهای دیگر می شود.

باربری شهرزیبا |44291321|VIP

کارتن های ضخیم و مرغوب بسته بندی

کارکنان ما از کارتن هایی استفاده می کنند که ضخیم و به صورت چند لایه هستند این کارتن ها ویژگی مهمی که دارند این است که کف آن ها نیز ضخیم بوده و در زمان حمل و جا به جایی باز نمی شود و از طرفی دارای وزن کم و دست را در حین جابه جایی اذیت نمی کند و همه ی کارتن های استفاده شده دارای دستگیره هستند، برای تمامی مشتریان این کارتن ها را تهیه و به صورت رایگان در اختیارشان قرار خواهیم داد مگر اینکه خود مشتری تمایلی به این کار نداشته و یا کار بسته بندی را خودشان انجام دهند.

بسته بندی محکم و سالم با حمل و نقل در شهر زیبا

شما می توانید برای انتقادات و پیشنهاداتتان با ما تماس بگیرید

مشاوره رایگان

09129235397