"> باربری شهرک راه آهن |44291321|VIP | اتوبار و باربری شهرک راه آهن | باربری تهران باربر
اتوبار و باربری تهران باربر/ شبانه روزی/ تمام نقاط/ وانت/ نیسان/ خاور/ 44365969
تماس با ما

به وب سایت اتوبار و باربری تهران باربر خوش آمدید.

اتوبار و باربری تهران باربر

در منطقه شهرک راه آهن

اتوبار و باربری شهرک راه آهن

باربری شهرک راه آهن، در این منطقه وشهرستان های اطراف تهران خدمات خود را ارائه می دهد. کنترل و مدیریت کارها توسط رهبر تیم انجام شده و امور بسته بندی بر عهده کارگران حرفه ای می باشد بارچینی در ماشین های کاملا پیشرفته انجام می شود.

این ماشین ها در باربری منطقه شهرک راه آهن، استاندار محیط زیست بود و آلودگی کمتری دارند استراتژی بکار بردن تجهیزات و نیروی کار باعث پیشبرد هر چه سریع تر کارهای یک پروژه اثاث کشی می باشد وانت بار ، نیسان بار ، خاور مسقف و… اتوبار  شهرک راه آهن با برنامه ریزی دقیق توسط متخصصین این برنامه ریزی بعد از تماس مشتریان با شماره های ثابت شروع می شود.

شماره تماس های باربری در محدوده شهرک راه آهن

44291321 – 021

باربری شهرک راه آهن |44291321|VIP

 


چرا باربری شهرک راه آهن را برای اسباب کشی و حمل بار در شهرک راه آهن انتخاب کنیم؟

 1.  بیش از 20 سال در حوزه حمل بار در تهران و ارسال بار به شهرستان فعالیت دارد.
 2.  تمام تلاش خود را بکار خواهد گرفت که خدماتی که ارائه می دهد با کیفیت باشد و هم اینکه رضایت مشتری را جلب نماید.
 3. برای استفاده از خدمات و سرویس دهی با کیفیت باید با شماره تلفن های ما تماس بگیرید
 4. و به صورت حضوری در شرکت قرارداد باربری را امضا نمایید تا در اسرع وقت تیم ما به محل بارگیری اعزام شوند.

باربری شهرک راه آهن |44291321|VIP

هزینه باربری در باربری شهرک راه آهن

 1. هزینه باربری یکی از مواردی است که به هنگام تماس با باربری شهرک راه آهن مشتریان از ما سوال خواهند کرد و ما هم با توجه به پارامترهای لازم برآوردی از قیمت باربری را به مشتریان اعلام می کنیم. باربری شهرک راه آهن سعی دارد که قیمت باربری که به مشتریان ارائه می دهد از توان تمامی اقشار جامعه برآید و مناسب ترین قیمت باربری است.
 2. برای وانت تلفنی شهرک راه آهن به دلیل تقاضای بالای مشتریان ما تخفیف بیشتری قایل هستیم، همچنین برای اسباب کشی بین شهری نیز 50 درصد را در نظر می گیریم، ما به شرایط مالی مشتریان خود توجه می کنیم و در ایام و مناسبت های مختلف مقدار هزینه ها را کاهش می دهیم، برای دانشجویان و جا به جایی وسایل آن ها از خوابگاهی به خوابگاه دیگر کاملا رایگان این کار را انجام می دهیم.

هزینه ی اسباب کشی و حمل بار ارزان

۳. هزینه ها در حمل بار در محدوده شهرک راه آهن بستگی به مقدار ترافیک، بدی یا خوبی آب و هوا، تعداد ماشین های حمل بار درگیر و استفاده شده،  تعداد کارتن ها و بسته بندی ها دارد و مقدار آن تغییر می کند، بنابراین همیشه هزینه ی یکسانی را در نظر نخواهیم گرفت و نگران هیچ مساله ی نباشید ما کنارتان خواهیم بود.

خدمات مشاوره در باربری شهرک راه آهن

 • باربری شهرک راه آهن زیر شعبه باربری تهران باربر خدمات مشاوره رایگان باربری را هم به سایر خدمات باربری خود اضافه نموده است. امکان مشاوره تلفنی 24 ساعته و مشاوره حضوری با هماهنگی قبلی با شما عزیزان در باربری شهرک راه آهن فراهم شده است. باربری شهرک راه آهن برای مشاوره از بهترین و مجرب ترین مشاورین باربری شهرک راه آهن استفاده خواهد کرد. با انتخاب مشاورین باربری شهرک راه آهن هیچ سوالی برایتان بی پاسخ نخواهد بود.

 • مشاوره در حمل بار در شهرک راه آهن به دلیل یک هدف می باشد و آن رضایت و آرامش مشتریان است، تعداد مشخصی سوال از مشتریان پرسیده می شود و در این سوالات نیاز های شما به شرکت اسباب کشی مشخص می شود و ما همه ی این موارد را در نظر گرفته و مسایل را حل می نماییم
 • ابتدا بعد از عقد قرار داد برنامه ای جامع همراه با تخمین زمان ها هر کاری مشخص می شود در چه زمانی باید انجام شود عدالت و گرفتن هزینه های مناسب برای جابجایی و نقل ست اداری و اثاثیه منزل در اتوبار و باربری شهرک راه آهن همراه با شعبات مختلف/ اتوبار و باربری شهرک راه آهن شیوه ای نوین و کاربردی در حمل و نقل وسایل سنگین همراه با بکارگیری وسایل الکتریکی و نوین برای جابجایی هر یک از آنها و نحوه بسته بندی به شیوه اروپاییان و حمل آن برای جاگیری در پشت کامیون ها و خاور های موکت کاری شده توسط کارگران خبره و زبده از ویژگی های بارز و افتخار آفرین باربری شهرک راه آهن می باشد.

باربری شهرک راه آهن |44291321|VIP

انجام بسته بندی محکم و مناسب اسباب کشی

 • حمل بار در محدوده شهرک راه آهن کارگرانی را در اختیار دارد که به بهترین نحو ممکن و با رعایت نکات ایمنی کار بسته بندی را انجام می دهند، مهم ترین اصل در انجام کار بسته بندی محکم ودن و دوام آن است شاید یک نفر به طور کاملا شیک و زیبا یک بسته بندی را انجام دهد اما دوام آن تا پایان کار نباشد، بنابراین ما به دوام و کیفیت کار اهمیت می دهیم و کارتن ها را کاملا با چسب و فوم های ضد ضربه پوشانده و مانع از باز شدن و خراب شدن آن ها می شویم و در هنگام باز کردن آن ها نیز به راحتی با تیز بر و قیچی می توان آن ها را کنار و باز کرد.

باربری شهرک راه آهن |44291321|VIP

نکات ایمنی اسباب کشی

بدون هیچ گونه شکستگی و آسیب دیگی در طول مسیر با اتوبارو باربری شهرک راه آهن و باربری دولت یک جابجایی شیرینی را تجربه نمایید نظارت کامل کار در طول انجام پرژه اثاث کشی توسط ناظرین متخصص استفاده از امکانات نوین و سیستم های کاملا پیشرفته همراه با مشاوره رایگان برای خانواده های عزیز شهرک راه آهن که قصد اثاث کشی به منزل جدیدی را دارند با اتوبارو باربری شهرک راه آهن تماس بگیرید.

باربری شهرک راه آهن |44291321|VIP

حمل بار به شهرستان در باربری شهرک راه آهن

 • از ماشین های حمل بار کاملا ایمن و بدون نقص باری این کار استفاده می شود.
 • با برنامه ریزی دقیق از سبح اول وقت کار بسته بندی و بقیه مراحل انجام می شود و در اسرع وقت بارتان به طور سالم به مقصد می رسد.
 • شرکت حمل بار در شهرک راه آهن از رانندگان خبره و ماهر که تمام نکات ایمنی له آن ها آموزش داده شده است کمک می گیرد.

حمل بار به شهرستان با وانت تلفنی شهرک راه آهن

 • وانت تلفنی شهرک راه آهن و ماشین هایی در همین اندازه مانند نیسان بار برای جا به جا کردن لوازم خانگی در مسافت های طولانی استفاده می شود و چون این وسایل از حساسیت بالایی برخوردار هستند ما به صورت تکی آن ها را می فرستیم و برای اینکه سلامت آن ها تا پایان کار حفظ شود با کش و چادر این بارها را محکم و ایمن می نماییم، خطرات پیش آمده در مسیر طولانی اصلا قابل پیش بینی نیست اما کارکنان ما پیش بینی تمامی موارد را کرده اند و تمامی تلاش خود را خواهند کرد تا با رعایت کردن نکات ایمنی و استفاده از وسایل نقلیه ایمن و کمک گرفتن از پرسنل خبره و ماهری که در این زمینه دارای تجارب بالایی هستند یک نتیجه مطلوب را برای شما به ارمغان آورند.

ماشین های اسباب کشی

 • حمل بار در محوده شهرک راه آهن برای اینکه در طول حمل و جا به جایی بار و اسباب کشی مشکلی پیش نیاید تمامی تلاش خود را با به کار گیری راه کارها و ایده های مناسب، می کند که وسایل نقلیه ی ایمنی را استفاده کنند، هر روز بررسی شده و رزرو این ماشین ها در بیشترین سرعت ممکن برای شما انجام خواهد شد.

بسته بندی یونولیت در اسباب کشی

 • در حمل بار شهرک راه آهن تهران از بسته بندی یونولیت برای یک سری از وسایل استفاده می شود، مانند کامپیوتر، وسایل قیمتی و.. که از شکستن و جا به جایی وسایل در حین حرکت ماشین حمل بار جلوگیری می کند و کاملا آن ها را ثابت نگه می دارد، این کار باعث حفظ و نگهداری این وسایل تا انتهای کار می شود، مانند یک جعبه هستند و برای هر وسیله ی می توان استفاده کرد.

بسته بندی محکم و مناسب با حمل و نقل در شهرک راه آهن

شما می توانید برای انتقادات و پیشنهاداتتان با ما تماس بگیرید

مشاوره رایگان

09129235397