"> باربری طرشت |44291321|VIP | اتوبار طرشت | اتوبار و باربری طرشت
اتوبار و باربری تهران باربر/ شبانه روزی/ تمام نقاط/ وانت/ نیسان/ خاور/ 44365969
تماس با ما

به وب سایت اتوبار و باربری تهران باربر خوش آمدید.

اتوبار و باربری تهران باربر

در منطقه طرشت

اتوبار و باربری طرشت

باربری طرشت کنترل و مدیریت کارها را توسط رهبر تیم انجام می دهد و امور بسته بندی بر عهده کارگران حرفه ای می باشد بارچینی در در ماشین های کاملا پیشرفته انجام می شود این ماشین ها استاندار محیط زیست بود و آلودگی کمتری دارند استراتژی بکار بردن تجهیزات و نیروی کار باعث پیشبرد هر چه سریع تر کارهای یک پروژه اثاث کشی می باشد، وانت بار ، نیسان بار ، خاور مسقف و… اتوبار طرشت با برنامه ریزی دقیق توسط متخصصین این برنامه ریزی بعد از تماس مشتریان با شماره های ثابت شروع می شود.

باربری گاندی : 44291321 – 021

باربری حقانی : 88679620 – 021

باربری طرشت |44291321|VIP

بعد از اینکه تصمیم گرفتید شرکت باربری محدوده طرشت را برای جا به جایی و حمل بار انتخاب کنید باید نسبت به عقد قرارداد باربری به دفتر ما واقع در منطقه ی طرشت مراجعه نمایید تا به صورت حضوری قرار داد باربری تنظیم شود.

بعد از عقد قرار داد، برنامه ای جامع همراه با تخمین زمان ها هر کاری مشخص می شود تیم ما مشخص خواهد کرد که هر کاری در چه زمانی باید انجام شود و مطابق با حجم کاری هزینه های مناسب برای جابجایی و نقل مکان وسایل اداری و اثاثیه منزل تعیین خواهد شد.

باربری طرشت |44291321|VIP

بسته بندی در باربری طرشت 

 • بسته بندی با استفاده از روش های کشورهای اروپایی تنها در باربری طرشت (تهران باربر) انجام می شود. پرسنل ما هر آنچه برای ایمنی بار و وسایل لازم باشد را در نظر گرفته و رعایت خواهند کرد. این شرکت ایمن ترین باربری در طرشت شناخته شده است. اگر دقت کرده باشید باربری طرشت به منظور کاهش خسارات احتمالی تمامی کارتن های بسته بندی وسایل را با نوار چسب می پوشاند و از کارتن های متناسب با حجم وسایل برای بسته بندی آنها استفاده خواهد کرد. از دیگر نکات لازم برای بسته بندی اصولی این است که دور وسایل شکستنی را با نایلون و کاغذ بپوشانید تا به هم برخورد نکنند و حیت حمل بار آسیب نبینند.
 •  کار بسته بندی و تجهیزات آن را به طور رایگان در اختیار مشتریان خود قرار می دهد، برای اینکه ایمنی را به طور کامل رعایت کرده باشد درب تمامی کارتن ها را با چسب محکم می کند و بسته بندی ها را با طناب به ماشین حمل بار محکم می کند، روی تمام بسته بندی ها را با چادر می پوشانیم و با این کار از تکان خوردن های بی جا که موجب شکستن و یا آسیب دیدن آن ها می شود، جلوگیری می کند.

بسته بندی ایمن در حمل بار طرشت

جا به جایی وسایل سنگین در باربری طرشت

 • یکی از مواردی که در زمان اسباب کشی ایجاد نگرانی می کند جا به جایی وسایل سنگین است. باربری طرشت با نیروی مجرب و کاربلد که اموزش های لازم را دیده اند می توانند هر گونه باری را حتی وسایل سنگین را به راحتی جا به جا نمایند. باربری طرشت با افتخار به خود و تیم باربری طرشت به خود می بالد که در خدمت هموطنان عزیز می باشد.

 • شرکت باربری منطقه طرشت از ماشین آلات ویژه و به روز برای انتقال وسایل سنگین استفاده می کند و برای وسایل سنگین وزن مانند یخچال و ..از لیفتراک استفاده کرده و به قسمت های بالاتر انتقال می دهد و از طرفی ایمنی این وسایل را هم حفظ می کند.
 • برای جا به جایی وسایل سنگین از اصولی ترین بسته بندی ها استفاده می کند تا موقع جا به جایی خطری آنها را تهدید نکند و کمترین میزان آسیب و خسارت را داشته باشیم. باربری طرشت با توجه به حجم بار و وزن بار کارگران را به محل بارگیری خواهد فرستاد تا موقع حمل و جا به جایی مشکلی پیش نیاید و شما عزیزان جا به جایی آسان و بدور از استرسی را داشته باشید.
 • اسباب کشی آسان
 • همراه با شعبات مختلف شیوه ای نوین و کاربردی در حمل و نقل وسایل سنگین همراه با بکارگیری وسایل الکتریکی و نوین برای جابجایی هر یک از آنها و نحوه بسته بندی به شیوه اروپاییان و حمل آن برای جاگیری در پشت کامیون ها و خاور های موکت کاری شده توسط کارگران خبره و زبده از ویژگی های بارز و افتخار آفرین ما می باشد.

باربری طرشت |44291321|VIP

بارگیری مناسب اسباب کشی

باربری در محدوده طرشت برای اینکه اسباب کشی ایمنی را داشته باشید، قسمت بارگیری را به کارگران ماهر می سپارد تا به بهترین نحو ممکن این کار را برای شما انجام دهند، تمام اثاثرا مرتب و بر اساس وزن و حجم در قسمت بار قرار می دهند تا در طول مسیر آسیبی به آن ها وارد نشود و سالم به مقصد برسد.

مراحل اسباب کشی و حمل بار در طرشت

تهیه کارتن بسته بندی و سایر تجهیزات بسته بندی وسایل

 • اگر تصمیم به اسباب کشی دارید بهتر است از قبل تجهیزات مورد نیاز را تهیه کنید تا موقع اسباب کشی حجم کارتان سبک تر و آسان تر شود. باربری تهران باربر در طرشت انواع کارتن بسته بندی در سایزهای مختلف را تولید کرده به طوری که می توانید برای بسته بندی پتو و لحاف و … از کارتن های بزرگ باربری طرشت استفاده نمایید و برای بسته بندی سایر وسایل مثل وسایل آشپزخانه و کتاب و … از کارتن های کوچک این باربری استفاده کنید.
 • کارگران  تمام تجهیزات ضروری برای انجام کار بسته بندی را متناسب با حجم و تعداد اثاث بار شما را تهیه و به شما همشهریان گرامی ارائه می دهد، بنابراین اگر در این کار تبحر ندارید یا وقت و تجربه ی کافی در این زمینه ندارید کارتان را به ما بسپارید، کارگران خبره و کار بلد ما با دیدن بارتان به طور کاملا حرفه ای همه ی آن ها را بسته بندی کرده و شما با آسودگی خاطر می توانید اسباب کشی نمایید.

کارگران ماهر تهران باربر

تعیین زمان مناسب

 • کار مهمی که باید در زمان اسباب کشی انجام دهید تعیین زمان مناسب برای اسباب کشی و حمل بار است. اگر که هر شخصی در خانه مسئولیت کاری را به عهده بگیرد و در زمان مشخصی کارها انجام شود سردرگمی در کارها پیش نخواهد آمد و خیلی سریع کارها سروسامان می گیرد.

باربری طرشت |44291321|VIP

تمیز کردن کف منزل بعد از اسباب کشی

1) کف منزل و ساختمان های اداری در صورتی تمیزی باعث افزایش دوام و طول عمر آنهاست. هر گونه آلودگی از سطح کف ساختمان به وسیله ی جارو و یا هر وسیله ی نظافتی دیگر باید خیلی سریع پاک شود، زیرا در صورت ماندگاری آلودگی باعث کهنگی آلوده گی شده و تمیزکردن لکه قدیمی سخت تر خواهد بود. در صورتی که کف ساختمان شما سرامیک و یا پارکت است بهتر است قبل از شست و شو و یا تی کشی، ابتدا با جارو گرد و غبار را از سطح پاک کنید.

2) بهتر است جا کفشی را دم در منزل قرار دهید تا آلودگی کمتری وارد ساختمان شود و به بچه ها هم آموزش های لازم داده شود تا دم در کفش ها را از پایشان خارج نمایند. علاوه بر این ها کف کفشهای عاج دار است، این کفش ها طوری طراحی شده که علاوه بر آلودگی گرد و غبار و ریز گرد ها، سنگ ریزه را هم به خود می گیرد و باعث آسیب کف خانه خواهد شد.

3) پادری ها هم در کمتر آلوده شده منازل می تواند تاثیر گذار باشد. یک تکه کوچک دم منزل تا حد زیادی می تواند از ورود آلودگی به داخل ساختمان جلوگیری نماید.

بدون هیچ گونه شکستگی و آسیب دیگی در طول مسیر با ما و باربری چمران یک جابجایی شیرینی را تجربه نمایید نظارت کامل کار در طول انجام پرژه اثاث کشی توسط ناظرین متخصص استفاده از امکانات نوین و سیستم های کاملا پیشرفته همراه با مشاوره رایگان برای خانواده های عزیز منطقه ی طرشت که قصد اثاث کشی به منزل جدیدی را دارند با ما تماس بگیرید.

کارهای انجام شده بعد از اسباب کشی

 • شرکت حمل و نقل طرشت  بعد از اتمام اسباب کشی کارگران خود را در محل حاضر کرده و تمامی بار را با احتیاط کامل تخلیه می کنند، سپس :
 • با دقت بالا و طبق مهارتی که در این زمینه دارند کار چیدمان وسایل را برای شما عزیزان انجام خواهند داد.
 • دکور خانه و نحوه ی طراحی آن را به ما بسپارید چرا که در این زمینه دارای کارشناسان خبره و ماهری می باشیم.
 • حیاط، بالکن و انباری و هر جای دیگری که بار آن جا تخلیه شده و باعث کثیف شدن و گرد خاک شده است را تمییز و گرد گیری می کنند.

انواع جا به جایی و حمل بار در اسباب کشی

شرکت وانت تلفنی طرشت دارای جا به جایی های زیر است:

 1. حمل بار به صورت درون شهری و بیرون شهری و به شهرستان ها.
 2. حمل وسایل مدارس و دانشگاه ها.
 3. انتقال بار ادارات و شرکت های دولتی و خصوصی.
 4. حمل بارهای حساس  مانند بوفه و لوازم خانگی و جهزیه ی عروس.
 5. انتقال مصالح ساختمانی اعم از شن و ماسه و سنگ های ساختمانی و…
 6. جا به جا کردن مواد غذایی در مسافت های طولانی بدون فاسد یا مضرر شدن آن ها.

باربری طرشت |44291321|VIP

شما می توانید برای انتقادات و پیشنهاداتتان با ما تماس بگیرید

مشاوره رایگان

09129235397