"> باربری فرمانیه |88679620|VIP | اتوبار فرمانیه | اتوبار و باربری فرمانیه
اتوبار و باربری تهران باربر/ شبانه روزی/ تمام نقاط/ وانت/ نیسان/ خاور/ 44365969
تماس با ما

به وب سایت اتوبار و باربری تهران باربر خوش آمدید.

اتوبار و باربری تهران باربر

در منطقه فرمانیه

اتوبار و باربری فرمانیه

باربری فرمانیه  را برای اسباب کشی در منطقه فرمانیه و سایر مناطق تهران انتخاب کنید. با رزرو باربری فرمانیه تمامی امور اسباب کشی از قبیل امور بسته بندی، بارچینی و تخلیه بار توسط مدیریت خواهد شد.

 باربری در منطقه فرمانیه امور بسته بندی بر عهده تیم بسته بندی حرفه ای می باشد. حمل بار و بارچینی در ماشین های کاملا پیشرفته هم توسط تیم حمل بار انجام می شود. لازم به ذکر است که ماشین های بکار رفته در باربری در محدوده فرمانیه مطابق با استانداردهای محیط زیست بوده تا حدالامکان آلودگی کمتری در سطح شهر تهران داشته باشیم.

 44365998 – 021

021-88679620

باربری فرمانیه |88679620|VIP

 لیست کارهایی که باید در اسباب کشی انجام شود

باربری فرمانیه برای نظم بخشیدن به کارهای اسباب کشی ابتدا لیستی از کارهایی که باید انجام شود را تهیه خواهد کرد. تهیه ی این لیست به شما کمک خواهد کرد تا کارهای خود را با برنامه و دقیق انجام دهید. لازم به ذکر است که تهیه ی لیست انجام کارها صرفا برای مشخص کردن وظایف اعضای خانواده و نیروی باربری فرمانیه می باشد. ایده ای جالبی که باربری فرمانیه دارد و چندین سال هم آن را انجام می دهد تهیه لیست کارهایی است که باید انجام شود و آن را در اختیار مشتریان قرار می دهد تا کارها زودتر انجام شود.

استراتژی بکار بردن تجهیزات و نیروی کار در باربری فرمانیه و باربری پاسداران باعث پیشبرد هر چه سریع تر کارهای یک پروژه اثاث کشی می باشد وانت بار ، نیسان بار ، خاور مسقف و… با برنامه ریزی دقیق توسط متخصصین این برنامه ریزی بعد از تماس مشتریان با شماره های ثابت شروع می شود.

حمل بار و اسباب کشی در باربری فرمانیه

 


جا به جایی وسایل سنگین وزن با استفاده از تجهیزات به روز

وانت تلفنی فرمانیه  بیشترین تلاش خود را می کند تا بتواند بهترین کار اسباب کشی را ارائه دهد و رضایت شما را جلب نماید و از سخت ترین و استرس آورترین کارها در زمان اثاث کشی، جا به جایی و حمل وسایل سنگین وزن مانند یخچال، کمد، ماشین لباسشویی و.. است این وسایل باید با ایمنی کامل جا به جا شوند تا آسیبی به آن ها وارد نشود و از طرفی در حین جا به جایی آسیبی به فرد انتقال دهنده و دیوار و.. وارد نشود، ما بهترین تجهیزات را به شما ارائه خواهیم داد که بدون نگرانی و خسارت کارتان را به پایان برسانید.

 • شرکت حمل بار فرمانیه از تجهیزات زیر برای جا به جایی وسایل با وزن زیاد استفاده می کند:
 • از ماشین آلات چرخ دار و چرخ های دستی برای جا به جا کردن وسایل استفاده می کند.
 • برای وسایل بسیار حجیم و بزرگ  جرثقیل و بالابر را به کار می برد.
 • یک سری از وسایل مانند یخچال که از وسایل ضروری و اصلی بار و اسباب کشی است را با استفاده از کش جا به جا خواهند کرد که به راحتی و با ایمنی کامل جا به جا خواهند شد.

حمل و نقل فرمانیه

جا به جایی وسایل سنگین در حمل بار فرمانیه

سرویس ارائه شده در باربری فرمانیه

باربری فرمانیه بهترین باربری در فرمانیه بیش از 30 سال در فرمانیه بار و وسایل شما عزیزان را جا به جا کرده است. هدف باربری فرمانیه جلب رضایت مشتریان عزیز باربری فرمانیه است و به همین منظور در راستای ارائه ی هر چه بهتر خدمات باربری به مشتریان عزیز از سرویس های باکیفیت در باربری استفاده خواهد کرد و قیمت باربری که به مشتریان ارائه میدهد نازلترین قیمت باربری در تهران است.

از سرویس دهی  می توان به وسایل مورد نیاز بسته بندی از قبیل : کارتن چند لایه و مستحک بسته بندی، نایلون حبابدار و نوار چسب اشاره کرد. کارتن های مخصوص نگه داری لباس هم در اتوبار فرمانیه موجود می باشد تا لباس های ارزشمند شما عزیزان حین اسباب کشی چروک نشوند. انواع ساک رختخواب در سایزهای بزرگ و کوچک هم در  موجود می باشد.

باربری در فرمانیه

بیمه باربری در باربری فرمانیه

 • باربری تهران شعبه باربری فرمانیه، باربری کاشانی و باربری ازگل در خدمات باربری خود بیمه رایگان باربری را در نظر گرفته است.
 • بیمه  دقیقا از لحظه بسته بندی وسایل شروع می شود و تا پایان مراحل حساس اسباب کشی ادامه دارد و معتبر است.
 • هدف از بیمه جبران خسارت ناشی از اتفاقات و حوادث احتمالی است. هر چند که باربری فرمانیه تلاش می کند که این احتمال را به حداقل برساند.
 • وانت تلفنی در فرمانیه و ماشین های حمل بار کاملا بیمه هستند و این بیمه نامه اعتبار مشخص دارد و از زمان شروع بسته بندی تا چیدمان بار معتبر است، تا سقف مشخصی مانند 200 میلیون ریال این کار را برای شما انجام خواهد داد.

وانت تلفنی فرمانیه

اسباب کسی راحت با وانت تلفنی فرمانیه

تعرفه باربری در فرمانیه

عامل مهم در انتخاب کالا یا هر گونه خدمات نرخ باربری است. اما نرخ باربری پایین نباید در کیفیت خدمات رسانی تاثیر داشته باشد. و با نرخ باربری پایین کیفیت خدمات رسانی را از دست بدهیم. دقت کنید که شرکت باربری را انتخاب کنید که علاوه بر کیفیت خدمات رسانی عالی نرخ باربری مناسبی هم داشته باشد. برای تشخیص اینکه نرخ باربری با خدمات باربری متناسب است یا نه باید به خدمات باربری از قبیل نوع ماشین های حمل بار، رانندگان با تجربه که به تمامی مسیرها آشنا هستند، کیفیت تجهیزات باربری و بسته بندی وسایل و … توجه کرد.

اسباب کشی ارزان حمل بار در محدوده فرمانیه

 • برای اینکه میزان تعرفه باربری را کاهش دهیم از تخفیف های مختلفی استفاده می کنیم:
 1. وانت تلفنی در فرمانیه و نیسان بار دارای 24 درصد تخفیف می باشد.
 2. حمل بار به شهرستان به دلیل مسافت طولانی از 50 درصد تخفیف استفاده می کند.
 3. اگر تعداد تقاضا در یک ماه بیش از دو بار باشد به صورت رایگان انجام می شود.

باربری فرمانیه |88679620|VIP

باربری فرمانیه |88679620|VIP

مشاوره رایگان اسباب کشی و حمل بار

باربری در محدوده فرمانیه بدون مشورت کارشناسان و متخصصینی که در این زمینه با آن ها همکاری می کند هیچ کاری را انجام نمی دهد و کاملا با برنامه ریزی های دقیقی که آن ها انجام می دهند و با تشکیل جلسات مشاوره آگاهی لازم را به مشتریان خود می دهند این جلسات کاملا رایگان و بدون پرداخت هیچ گونه بهایی می باشد، هدف رضایت مشتریان است.

مشاوره حمل بار در فرمانیه برای اینکه مشتریان هر گونه سوالی را داشتید برگذار می شود، شما می توانید از راهنمایی آن ها استفاده کرده و به طور کاملا ایمن و مناسب کار بسته بندی و دیگر قسمت های اسباب کشی را انجام دهید.

اسباب کشی و حمل و جا به جایی ایمن  در فصل زمستان

رانندگان باربری در فرمانیه تهران دارای مهارت و تجربه ی کافی در جهت جا به جا کردن بار در هر فصل و هر شرایطی هستند، ما مراحل زیر را برای انجام درست آن در نظر می گیریم:

در زمان بسته بندی سعی می کنیم همه ی اثاث را با استرچ رپ بپوشانیم.

در هنگام چیدمان و بار گیری همه ی بسته بندی ها را با نوارهای مخصوص به ماشین حمل بار محکم می کنیم.

لاستیک ها را حتما با زنجیر چرخ محکم می نماییم.

در مسیر از ماشین نمک پاش استفاده می کنیم.

اسباب کشی آسان با باربری در محدوده فرمانیه

شما می توانید برای انتقادات و پیشنهاداتتان با ما تماس بگیرید

مشاوره رایگان

09129235397