"> باربری نیاوران |88679620|VIP | اتوبار نیاوران | اتوبار و باربری نیاوران
اتوبار و باربری تهران باربر/ شبانه روزی/ تمام نقاط/ وانت/ نیسان/ خاور/ 44365969
تماس با ما

به وب سایت اتوبار و باربری تهران باربر خوش آمدید.

اتوبار و باربری تهران باربر

در منطقه نیاوران

اتوبار و باربری نیاوران

باربری نیاوران  را با اطمینان برای جا به جایی و حمل بار در تهران و حمل بار از تهران به شهرستان انتخاب کنید. کنترل و مدیریت کارها توسط رهبر تیم انجام شده و امور بسته بندی بر عهده کارگران حرفه ای می باشد بارچینی در باربری محدوده نیاوران در ماشین های کاملا پیشرفته انجام می شود این ماشین ها استاندار محیط زیست بود و آلودگی کمتری دارند.

استراتژی بکار بردن تجهیزات و نیروی کار باعث پیشبرد هر چه سریع تر کارهای یک پروژه اثاث کشی می باشد وانت بار ، نیسان بار ، خاور مسقف و… اتوبار  نیاوران با برنامه ریزی دقیق توسط متخصصین این برنامه ریزی بعد از تماس مشتریان با شماره های ثابت شروع می شود.

 88679620 – 021

باربری نیاوران |88679620|VIP


مراحل رزرو باربری نیاوران

 1. ابتدا بعد از عقد قرار داد برنامه ای جامع همراه با تخمین زمان ها هر کاری مشخص می شود در چه زمانی باید انجام شود عدالت و گرفتن هزینه های مناسب برای جابجایی و نقل ست اداری و اثاثیه منزل در اتوبار و باربری جنت آباد همراه با شعبات مختلف/ اتوبار و باربری جنت آباد شیوه ای نوین و کاربردی در حمل و نقل وسایل سنگین همراه با بکارگیری وسایل الکتریکی و نوین.
 2. برای جابجایی هر یک از آنها و نحوه بسته بندی به شیوه اروپاییان و حمل آن برای جاگیری در پشت کامیون ها و خاور های موکت کاری شده توسط کارگران خبره و زبده از ویژگی های بارز و افتخار آفرین ما می باشد تقسیم کار وحدت و یگانگی در کار، برنامه ریزی حساب شده، شیوه ی های ابداعی از مهم ترین و کاربردی ترین نیاز های بشر برای رسیدن به یک هدف مشخص می باشد.

باربری نیاوران |88679620|VIP

بسته بندی وسایل منزل در باربری نیاوران

 • اسباب اثاثیه خود را به شرکت زیر شعبه باربری تهران باربر بسپارید تا انها را در کارتن های چند لایه بسته بندی کرده و بدون هیچ گونه شکستگی و آسیب دیگی در طول مسیر یک جابجایی شیرینی را تجربه نمایید نظارت کامل کار در طول انجام پروژه اثاث کشی توسط ناظرین متخصص استفاده از امکانات نوین و سیستم های کاملا پیشرفته همراه با مشاوره رایگان برای خانواده های عزیز نیاوران که قصد اثاث کشی به منزل جدیدی را دارند میسر خواهد شد.
 • باربری منطقه نیاوران این اطمینان را به شما عزیزان خواهد داد که هیچ آسیبی به وسایلتان وارد نشود.
 • هر کجای تهران که باشید ما کمترین فاصله را با شما داریم زیرا باربری تهران باربر در تمام مناطق تهران شعبه باربری دارد تا به سرعت به محل بارگیری اعزام شود. هدف رضایت 100٪ مشتریان است.

باربری نیاوران |88679620|VIP

ویژگی های بسته بندی با باربری نیاوران

 1. باربری در محدوده نیاوران تمامی تجهیزات بسته بندی را به طور رایگان در اختیار مشتریان خود قرار می دهد، کارشناسان ما در محل حاضر شده و تمامی وسایل و اثاث شما را بررسی کرده و با گرفتن آمار مناسبی تمام کارتن ها و وسایل مورد نیاز را در اختیارتان قرار دهید.
 2. لوازم با کیفیت : باربری نیاوران زیر شعبه باربری تهران باربر به منظور ایمنی وسایل شکستنی و مهم شما عزیزان از بهترین کارتن های بسته بندی وسایل استفاده خواهد کرد. باربری نیاوران این اطمینان را به مشتریان خود خواهد داد که ایمن ترین و سریع ترین بسته بندی را در باربری نیاوران تجربه خواهید کرد. همچنین باربری نیاوران برای بسته بندی از استانداردهای بروز دنیا بهره خواهد گرفت.
 3. نیروی متخصص و مجرب: نیروی مجرب باربری نیاوران هر آنچه برای بسته بندی تخصصی لازم است را به نیروی خود آموزش داده و نیروی مجرب باربری نیاوران هم تمام نیاز شما برای اسباب کشی ایمن و آسوده را براورده خواهند کرد و با استفاده درست از لوازم و کارتن های بسته بندی هزینه شما برای بسته بندی را کاهش خواهند داد.

4.قیمت باربری مقطوع: ویژگی مثبت و ویژه در باربری نیاوران ارائه ی قیمت باربری و قیمت بسته بندی مقطوع و مناسب است. باربری نیاوران و باربری مجیدیه با توجه به شرایط بد اقتصادی تغییری در قیمت باربری نخواهد داد و قیمت باربری ثابتی را به مشتریان باربری نیاوران ارائه خواهد داد. هر کجای تهران و یا شهرستان که هستید کافیه به سایت باربری تهران باربر سر بزنید و از خدمات ویژه باربری نیاوران استفاده کنید.

نحوه ی قیمت گذاری جا به جایی در باربری نیاوران

 • ویژگی مثبت در باربری نیاوران ارائه ی قیمت باربری مناسب و مقرون به صرفه و محاسبه ی قیمت باربری قبل از شروع به کار است. باربری نیاوران بر این باور است که قبل از شروع به کار باربری و پس از ثبت و رزرو باربری هزینه باربری باید تمام و کمال مطابق با شرایط مشتری برآورد شود تا بعدا سر قیمت باربری و هزینه باربری مشکلی پیش نیاید. محاسبه ی قیمت باربری در باربری نیاوران شامل جزئیاتی از قبیل: وزن و حجم وسایل شما، فاصله ی مبدا تا مقصد که بار جا به جا می شود، محبوبیت مسیر از این نظر که شما تعیین کنید از چه مسیری حمل بار انجام شود، زمان حرکت و فصل حرک هم می تواند تاثیر گذار باشد همانطور که می  دانید زمستان فصل سختی برای اسباب کشی است و این موضوع روی هزینه باربری تاثیر دارد و هر گونه خدمات دیگری که به صورت اضافه باربری نیاوران به شما عزیزان ارائه دهد. حرکت و جا به جایی بار بر اساس پارامترهای گفته شده روی هزینه باربری تاثیرگذار است.
 • قیمت در مورد وانت تلفنی در نیاوران کمی متفاوت است و دارای 25 درصد تخفیف برای تمامی مشتریان گرامی می باشد ما در هر حال به این هدف که هزینه ها را کاهش دهیم این کار را انجام داده ایم.

اسباب کشی ایمن با وانت تلفنی نیاوران

اسباب کشی ایمن با وانت تلفنی نیاوران

نکات لازم برای جا به جایی و اسباب کشی در برف

 1. باربری تهران باربر شعبه باربری نیاوران در تمام فصول سال می تواند با اطمینان و نهایت دقت بار شما را جا به جا نماید.
 2. این باربری با برنامه ریزی دقیق پیش خواهد رفت و برای هر فصلی از جا به جایی برنامه خاص خود را دارد. فصل زمستان در میان سایر فصول کمی دشوارتر و چالش برانگیز تر به نظر می رسد.
 3. باربری نیاوران توصیه می کند که حد الامکان جا به جایی را در سایر فصول سال انجام دهید و فصل زمستان را برای مواقع اضطرای و ضروری اختصاص دهید. برای جلوگیری از هر گونه استرسی باربری ما پیشنهاداتی برایتان دارد که در ادامه بیان می کنیم:
1- از محیط اطراف خود آگاه شوید

اگر در حال رفتن به مقصد جدیدی هستید اطمینان حاصل کنید که زنجیر چرخ به همراه داشته باشید تا در صورت بارندگی  و یخبندان دچار مشکل نشوید. لازم به ذکر است که تمامی ماشین های حمل بار در باربری نیاوران مسقف و سرپوشیده است و کامیونهایی که سرپوشیده نیست را با چادر مخصوص بارندگی پوشش داده ایم.

2- جا به جایی به خانه باغ

باربری نیاوران زیر شعبه باربری تهران باربر حمل وسایل به خانه باغ را هم انجام خواهد داد. اگر در زمستان به فکر حمل بار به خانه باغ هستید و نگران لغزش روی یخ هستید از نمک برای برای پاک کردن مسیر استفاده کنید و در صورت اوضاع بد با استفاده از بیل دستی پاک کردن برف را انجام دهید. باربری نیاوران توصیه می کند که حتما منزل جدید یا خانه باغ را از قبل گرم کنید تا احتمال سرماخوردگی را کاهش دهید.

3- نوع ماشین حمل بار در زمستان

وانت تلفنی نیاوران بر این باور است که نوع ماشین حمل بار در فصول مختلف یک عامل بسیار مهم و تعیین کننده است، به شما توصیه می کنیم از ماشین های حمل بار مناسب و به صورت صد در صد دارای سقف یا چادر استفاده نمایید که از خیس شدن و به تبع خراب شدن کارتن ها و بسته بندی ها جلوگیری می شود، ما قسمت داخلی ماشین ها را با موکت و فوم پوشانده ایم و با این کار کمک زیادی خواهد شد که آسیبی به بار نرسد و به سلامت به مقصد برسد.

اسباب کشی با حمل بار در محدوده نیاوران

بسته بندی وسایل عتیقه و گران قیمت

باربری در محدوده نیاوران وسایل عتیقه و گران قیمت را به طور کاملا جداگانه از سایر وسایل و اثاث جا به جا می کند و آن ها را در کارتن های چند لایه محکم استفاده می کند و دور تا دور وسیله را پر از روزنامه و پارچه کرده تا به عنوان ضربه گیر عمل کند و با ایمنی کاملی وسایل جا به جا شود.

کارتن های ارائه شده در محدوده نیاوران

حمل بار در محدوده نیاوران کار تهیه و خرید کارتن ها را برای مشتریان خود انجام می دهد، که عبارتند از:

کارتن های چند لایه ی در اندازه های مختلف.

کارتن های منفذ دار و سوراخ دار برای عبور هوا جهت جا به جایی گیاهان و حیوانات.

کارتن های مشبک و قفسه دار برای جا به جا کردن کتاب و گلدان و..

کارتن های دارای چوب رختی.

 بارگیری اتوبار نیاوران

اتوبار نیاوران بهترین بارگیری را انجام می دهد و کارگرانی که در این قسمت دارای مهارت هستند و به صورت حرفه ای می توانند این کار را انجام دهند با تجربه ی بالا و با رعایت تمام موارد ضروری ایمنی به سرعت و بدون نقص تمام کالا و وسایل و اثاث بار را در خودروی مخصوص جا به جایی بار قرار داده و در نهایت برای محکم کردن بار از طناب های بسیار ضخیم استفاده و مانع خراب شدن و بی نظمی چیدمان می شوند.

شرکت باربری نیاوران متخصص در بسته بندی وسایل شما عزیزان

باربری نیاوران |88679620|VIP

جا به جا کردن و اسباب کشی جهزیه عروس

 • حمل اثاثیه منزل در نیاوران برای جا به جا کردن وسایل حساس و شکستنی از تمهیدات لازم استفاده می کند، به خصوص در مورد جهزیه عروس که در ابتدای زندگی با صرف هزینه هایی تهیه شده و باید با مراقبت و ایمنی خاصی جا به جا شود، کارگران متعهد ما از روش های مناسبی جهت بسته بندی، انتقال، حمل و جا به جایی آن ها استفاده می کند.
 • شرکت اتوبار نیاوران نه تنها با استفاده از روش های جدید و به روز بار و جهزیه ی نو عروسان را سالم به مقصد می رساند از تخفیف هایی به شرح زیر نیز استفاده می کند:
 1. برای حمل و جا به جایی اولیه جهزیه 25 درصد تخفیف .
 2. برای بسته بندی و بارگیری و تجهیزات مناسب آن ها 20 در صد تخفیف در نظر می گیرد.

اسباب کشی ایمن حمل بار نیاوران در تهران

شما می توانید برای انتقادات و پیشنهاداتتان با ما تماس بگیرید

مشاوره رایگان

09129235397