"> باربری گیشا |44291321|VIP
اتوبار و باربری تهران باربر/ شبانه روزی/ تمام نقاط/ وانت/ نیسان/ خاور/ 44365969
تماس با ما

به وب سایت اتوبار و باربری تهران باربر خوش آمدید.

اتوبار و باربری تهران باربر

در منطقه گیشا

اتوبار و باربری گیشا

باربری گیشا، آماده ی خدمت رسانی به شهروندان عزیز تهرانی می باشد. اتوبار گیشا با توجه به تخصص و سابقه ی خود انواع خدمات باربری و اتوبار و حمل بار در تهران و شهرستان را به شهروندان این منطقه با پشتیبانی بیمه باربری ارائه می دهد. کنترل و مدیریت کارها توسط رهبر تیم انجام شده و امور بسته بندی بر عهده کارگران حرفه ای می باشد بارچینی در در ماشین های کاملا پیشرفته انجام می شود این ماشین ها استاندار محیط زیست بود و آلودگی کمتری دارند استراتژی بکار بردن تجهیزات و نیروی کار باعث پیشبرد هر چه سریع تر کارهای یک پروژه اثاث کشی می باشد وانت بار ، نیسان بار ، خاور مسقف و… باربری در منطقه گیشا با برنامه ریزی دقیق توسط متخصصین این برنامه ریزی بعد از تماس مشتریان با شماره های ثابت شروع می شود.

                     44365498 – 021

باربری گیشا |44291321|VIP


اسباب کشی بیمه شده در شرکت حمل بار در گیشا

اثاث کشی در حالت معمولی احتمال دارد خسارت های زیادی را به بار آورد، برای اینکه بابت این آسیب های غیر پیش بینی شده خیالتان راحت باشد، ما بیمه نامه ی با ویژگی های زیر ارائه می دهیم:

  • این بیمه نامه کاملا رایگان است.
  • دارای مدت مشخص است.
  • کاملا قانونی و رسمی است.

 خدمات و سرویس دهی باربری گیشا

تهیه ی وسایل و لوازم جانبی باربری همیشه با دغدغه همراه بوده است. در جهت جلب رضایت مشتریان باربری گیشا تصمیم گرفته تا تمامی وسایل جانبی باربری را به تعداد نامحدود و انواع مختلف در اختیار متقاضیان قرار دهد. از جمله خدمات و سرویس دهی باربری گیشا می توان به ارائه ی خدمات بسته بندی اشاره کرد. بسته بندی وسایل بعد از تهیه لوازم اسباب کشی مهم ترین بخش در جا به جایی است. بسته بندی صحیح تنها با استفاده از وسایل بسته بندی استاندارد انجام میشود.

حمل بار در گیشا سریع ترین خدمات را با بهترین سطح کیفیت انجام می دهد یکی از مشکلات خانواده ها در زمان اسباب کشی تعلل و اتلاف وقت است، ما تمامی تلاش خود را خواهیم کرد تا مشتریان گرانی از ما راضی باشند و هیچ گونه تعللی و بی نظمی در کار ما وجود ندارد، هر موقع که با تماس بگیرید از نزدیک ترین مکان ممکن وسیله ی حمل بار را برای شما ارسال خواهیم کرد.

باربری گیشا |44291321|VIP

آیا باربری گیشا برای وسایل سنگین هم خدمات باربری را ارائه می دهد؟

یکی از تجارب باربری گیشا و باربری آفریقا که طی چندین سال تجربه جزء حوزه تخصص ما شده است حمل و جا به جایی وسایل سنگین مثل گاو صندوق، پیانو، یخچال ساید بای ساید و .. می باشد و شما عزیزان و مشتریان ما می توانید از این سرویس باربری گیشا هم با خیالی آسوده استفاده نمایید.

باربری گیشا |44291321|VIP

انتقال وسایل سنگین در حمل بار در محدوده گیشا بسیار منظم و ایمن است، انتقال و جا به جا کردن وسایلی مانند یخچال و.. فقط کار جا به جا کردن آگ اهمیت ندارد بلکه نحوه جابه جایی و استفاده از کدام وسیله ی نقلیه بسیار مهم تر است و قضیه را جدی تر نشان می دهد، آسیب به این وسایل هزینه ی بالایی را برای مشتری در برخواهد داشت، بنابراین ما از وسایلی مانند بالابرها برای بالا بردن و پایین آوردن آن ها استفاده می کنیم.

رزرو باربری در باربری گیشا

استفاده از خدمات و سرویس دهی باربری گیشا نیازمند عقد قرارداد با شرکت ما می باشد. بعد از عقد قرار داد برنامه ای جامع همراه با تخمین زمان ها هر کاری مشخص می شود در چه زمانی باید انجام شود عدالت و گرفتن هزینه های مناسب برای جابجایی و نقل ست اداری و اثاثیه منزل  همراه با شعبات مختلف/ ما شیوه ای نوین و کاربردی در حمل و نقل وسایل سنگین همراه با بکارگیری وسایل الکتریکی و نوین برای جابجایی هر یک از آنها و نحوه بسته بندی به شیوه اروپاییان و حمل آن برای جاگیری در پشت کامیون ها و خاور های موکت کاری شده توسط کارگران خبره و زبده از ویژگی های بارز و افتخار آفرین باربری گیشا می باشد.

برای رزرو وانت تلفنی در گیشا  با شماره تلفن های ما تماس بگیرید و ما این کار را در اسرع وقت برای شما انجام خواهیم داد و اگر چند روز قبل از شروع به اسباب کشی ما را از تصمیم خود مطلع کنید بهتر و سریعتر رزرو ماشین ها انجام خواهد شد.

باربری گیشا |44291321|VIP

مشاوران حضوری و آنلاین در باربری گیشا

اسباب کشی و حمل و نقل و جا به جایی هر باری نیاز به یک سری جزئیات دارد که باید در ابتدای کار برای شرکت باربری مشخص شود تا بتواند بهتر سرویس مورد نظر باربری را به مشتریان باربری گیشا ارائه دهد. از جمله مواردی که باید در همان ابتدا برای شرکت باربری گیشا مشخص شود می توان به موقعیت محل، حجم وسایل، تجهیزات لازم برای بسته بندی در صورت نیاز و … اشاره کرد.

این کار و تشخیص آن به عهده ی مشاورین و کارشناسان باربری گیشا است. که هم می توانند از طریق آنلاین و تلفنی از این اطلاعات سر در بیاورند و یا به همراه تیم باربری به محل مورد نظر رفته و از نزدیک موقعیت را ارزیابی نمایند. حضور کارشناسان و مشاورین باربری گیشا در محل کمک  میکند تا موقعیت به خوبی ارزیابی شود، تعداد وسایل و  کارگران مورد نیاز باربری گیشا مشخص شود و تا حد ممکن هزینه باربری برآورد شود.

باربری گیشا |44291321|VIP

مشاورین متخصص باربری گیشا در هر شرایطی آماده ی خدمت رسانی و پاسخگویی به سوالات شما عزیزان هستند. با شرکت در جلسات  مشاوره حضوری باربری گیشا فرصت مناسبی است تا از روش های اصولی بسته بندی اطلاع یابید و هم با سایر خدمات باربری گیشا آشنا شوید و بهتر و مصمم تر شرکت باربری گیشا را برای حمل بار و اسباب کشی منزل، ادارات و محصولات تولیدی کارخانه ها انتخاب کنید.

پارامترهای موثر در تعیین نرخ کرایه حمل بار و اثاثیه

بیمه باربری : به ازای یک میلیون تومان ارزش بار در باربری تهران باربر، نرخ بیمه باربری 2000 تومان است.

محاسبه دستمزد کارگران در اسباب کشی : دستمزد کارگران بستگی به تعداد طبقات ساختمان دارد. هر چه تعداد طبقات بیشتر باشد به نسبت ان دستمزد کارگران افزایش می یابد. هزینه کارگران به ازای هر طبقه مبلغی بین 10 تا 15 هزار تومان است. به ازای هر ساعت اضافه کاری هم مبلغ 10000 تومان به دستمزد اضافه خواهد شد.

اسباب کشی ارزان در گیشا

اسباب کشی ارزان در محدوده ی گیشا

بسته بندی وسایل منزل

خیلی از مشتریانی که برای رزرو باربری و درخواست تجهیزات باربری با ما تماس می گیرند با روش های اصولی بسته بندی وسایل منزل آشنایی ندارند. فرایند حمل بار بخش مهمی با عنوان بسته بندی وسایل دارد که باید بسیار مورد توجه قرار گیرد تا بتوان از آسیب های حداقلی و احتمالی تا حد زیادی جلوگیری کرد. اگر تصمیم دارید که خودتان بسته بندی وسایل را انجام دهید می توانید از آموزش های رایگان شرکت حمل بار ما در تمام مناطق تهران بهره مند شوید. ما در تهیه تجهیزات مورد نیاز بسته بندی هم همراه شما خواهیم بود.

بسته بندی محکم و ایمن حمل بار در محدوده گیشا

اگر هم می خواهید کار بسته بندی را به خود ما بسپارید ما در اینکار تخصص لازم را داریم و با استفاده از کارتن های و جعبه هایی متناسب با حجم وسایل، بسته بندی اصولی را انجام می دهیم.

تقسیم کار وحدت و یگانگی در کار ، برنامه ریزی حساب شده ، شیوه ی های ابداعی از مهم ترین و کاربردی ترین نیاز های بشر برای رسیدن به یک هدفی مشخص می باشد /خاور / وانت بار / هبری توسط متخصصین / نیسان بار / اتوبار و باربری گیشا به صورت شانه روزی حتی در ایام تعطیلات همراه با یک برنامه ریزی دقیق و حساب شده همراه با کارگران خبره و خوش برخورد هم به صورت جابجایی وسایل و کالای اداری به مقصد مورد نظر به صورت درون شهری همراه با در اختیار گداشتن رانندگان با تجربه و آشنا به بافت شهری و برنامه ریزی برای جابجایی و اثاث کشی وسایل منزل شما در ساعات کم ترافیک به صورت دقیق سریع و مطمئن همراه با تضمین 100 % کالای شکستنی و با ارزش شما عزیزان در طول مسیر / بارچینی به صورت تخصصی توسط بارچین های حرفه.

باربری گیشا |44291321|VIP

باربری گیشا |44291321|VIP

بدون هیچ گونه شکستگی و آسیب دیگی در طول مسیر با باربری گیشا یک جابجایی شیرینی را تجربه نمایید نظارت کامل کار در طول انجام پروژه اثاث کشی توسط ناظرین متخصص استفاده از امکانات نوین و سیستم های کاملا پیشرفته همراه با مشاوره رایگان برای خانواده های عزیز گیشا که قصد اثاث کشی به منزل جدیدی را دارند با ما تماس بگیرید.

باربری گیشا |44291321|VIP

باربری گیشا |44291321|VIP

جا به جایی مناسب کمد و بوفه در اسباب کشی

حمل بار در محدوده گیشا از روش های مدرن و مناسب جهت جا به جا کردن وسایلی مانند کمد استفاده می کند، ابتدا وسایل داخل کمد و کشو ها را به طور کامل خالی می کند و سپس اگر کشو ها بیرون آمدن و ثابت نبودند، به طور کامل بیرون آورده می شوند و اگر ثابت بودند با چسب پنج سانتی به طور کامل آن ها را چسب خواهند کرد ، برای درب کمد و بوفه نیز از همین روش استفاده می کنند، به طور کامل در مرحله ی بعد با استفاده از بابل رپ تمام قسمت ها را دور پیچ می کنند و در انتهای کار با نایلون حباب دار از ضربه دیدن آن جلوگیری کرده و با نوار آن را محکم می بندند.

شما می توانید برای انتقادات و پیشنهاداتتان با ما تماس بگیرید

مشاوره رایگان

09129235397