بسته بندی مناسب و اصولی برای وسایل یخ زده

جمع آوری، جابجایی و چیدمان لوازم در خانه جدید حتی ممکن است تا یک هفته تمام وقت افراد خانواده را بگیرد و در بیشتر موارد مهم ترین دلیل اینکه خانواده ای چند سال متوالی در یک خانه سکونت می کند مسئله اسباب کشی و دردسرهای ناشی از آن است.

کادر بسته بندی و باربری اتوبار تهران باربر  بهترین و مناسب ترین راه حل برای یک اسباب کشی آسان و بی دردسر است.

هواي بزرگ‌ترها را داشته باشيد

آپارتمان‌هاي كوچك و خيلي نقلي امروزي به يقين راه‌پله‌ها و پاگردهاي تنگ و باريكي هم دارد، پس اگر مبل‌ها قدري بزرگ هستند يا ميز ناهارخوري و كتابخانه داريد، حتما هواي‌شان را داشته باشيد. در غير اين صورت، هم ديوار راه‌پله‌ها زخمي خواهد شد و هم وسايل بزرگ شما صدمه مي‌بيند. يك راهكار اين است كه در صورت امكان قسمت‌هاي مختلف وسايل بزرگ را از هم جدا كنيد. اگر اين كار شدني بود يادتان نرود هر قسمت (مانند پايه‌هاي ميز ناهارخوري يا طبقه‌هاي كتابخانه) را شماره‌گذاري كنيد تا در خانه جديد براي سر هم‌كردن آنها دچار مشكل نشويد.

اتوبار امیر آباد

بسته بندی مناسب و اصولی

بسته بندی اثاثیه – افراد با تجربه کاملا از امتیازات یک بسته بندی خوب آگاه هستند. آنها میدانند که آرامش در منزل جدید و در ابتدای کار ( اولین روزهای زندگی در خانه جدید ) تا چه اندازه بر آرامش آنها در طول سال و یا سالیان سایه میاندازد.

 

بسته بندی خوب یعنی اینکه بدانیم دقیقا چه وسایلی داخل کدام جعبه هستند.

البته وسایلی وجود دارند که داخل جعبه ها جا نمیشوند. مبلمان ، فرش و وسایلی نظیر آن. مبلمان را با نایلونهای حباب دار بپوشانید. اسباب کشی بهترین زمان برای خراب شدن وسایل هستند. شاید این ضرب المثل انگلیسی را شنیده باشید که : سه بار اسباب کشی معادل یک آتش سوزی کامل است !

photo_2016-09-25_15-38-55

منتظر نشوید تا هفته آخر برسد و بعد شروع به جمع کردن وسایل کنید. بسیاری از وسایل که تا زمان اسباب‌کشی نیازی به آن‌ها ندارید را چند ماه زودتر جمع کنید (مانند لباس‌های فصل بعد، وسایل مخصوص تعطیلات، ظروف کریستال، ظرف‌های پایه‌دار مخصوص عید و کتاب‌هایی که قبلا خوانده‌اید و تا دو ماه آینده قصد خواندن دوباره آن را ندارید). درست است که در این مدت دیدن کارتن‌ها در گوشه خانه چندان خوشایند نیست ولی با این کار یکی دو هفته مانده تا جابه‌جایی استرس نخواهید داشت

اتوبار امیر آباد

فكري به حال يخ‌زده‌ها بكنيد

هميشه يخچال و فريزر مشكلي جدي هنگام اسباب‌كشي به حساب مي‌آيد. بنابراين اگر از چند ماه قبل تاريخ معيني براي روز اسباب‌كشي در نظر گرفته‌ايد، مي‌توانيد وسايل فريزر را به مرور زمان مصرف كرده و چيزي هم جايگزين آن نكنيد تا فريزر خالي شود. اين شيوه بهترين كار براي انتقال فريزر است و در اين حالت بايد فريزر را خشك كرده و براحتي آن را جابه‌جا كنيد.

ولي در صورتي كه طبقه‌هاي فريزر پر از مواد غذايي است و نمي‌توانيد آنها را خالي كنيد، بايد روز اسباب‌كشي و در آخرين مرحله، فريزر را به ماشين‌هاي باربري تحويل دهيد و در خانه جديد نيز جزو اولين وسايل آن را تحويل بگيريد. سپس هر چه سريع‌تر آن را به برق بزنيد تا مواد غذايي منجمد خراب نشود. يخچال را هم حتما از چند روز قبل خالي كرده و تميز كنيد تا روز اسباب‌كشي راحت و بدون دردسر آن را به خانه جديد انتقال دهيد.

شرکت پیشگامان مهر

ارسال ديدگاه

لطفا نام خود را وارد كنيد! لطفا آدرس ايميل را صحيح وارد كنيد! لطفا پيام را وارد كنيد!